Piosenka
o Ksymenie

Ślub Iwony i Tomasza – inspiracje

22 sierpnia 2019 r. Iwona Czapla, właścicielka Salonu KSYMENA, wyszła za mąż.

Pewnie zastanawiacie się jak może wyglądać ślub i wesele właścicielki salonu?

Był to ślub cywilny. Wszystkie okoliczności przyrody sprzyjały Parze Młodej. Słoneczna pogoda tego dnia umożliwiła zrealizowanie ślubu na tarasie sali weselnej. Taras wyłożony był długim, białym dywanem, wokół cudownie pachniały przygotowane wcześniej śliczne  kompozycje kwiatowe. Ogólnie - ślub bez większych udziwnień. Przy dobrej muzyce, w grupie ponad 100 osób, Para Młoda bawiła się do godziny 5 rano.

Ponieważ Iwona uwielbia projektować i szyć, na ten szczególny dzień, oprócz sukni Signature 9894, Iwona zaprojektowała dla siebie jeszcze dwie inne kreacje. Wiele Pań Młodych robi podobnie. Coraz częściej Panie Młode kupują dwie suknie, w jednej z nich idą do ślubu, na główną ceremonię, natomiast w ciągu trwania wesela przebierają suknię na inną.

Pierwszą kreacją autorstwa Iwony były koronkowe spodnie z ręcznie naszywanymi liśćmi, na bazie spodenek brokatowych. Górę kreacji, bluzkę z mocno odsłoniętymi plecami, Iwona zaprojektowała z brokatowej, subtelnie połyskującej tkaniny. W tej kreacji Pani Młoda witała pierwszych gości, którzy przyjechali jeszcze przed główną ceremonią.

Największą furorę zrobiła suknia z piórami. Był to prawdziwy hit dnia! Iwona przebrała się w tą suknię około północy. W tej kreacji właścicielka salonu postawiła na ekstrawagancję, nieco szaleństwa i niebanalność. Na tzw. „wejście” dopięła do sukni prześwitujący tren, który dodatkowo wzbogacił wrażenia gości :)

Iwona zadbała nie tylko o siebie ale również o swojego męża. Jako oficjalny przedstawiciel marki WILVORST, Iwona wybrała dla Tomasza dwa ślubne garnitury.
Pierwszy strój Tomasza to garnitur w zobowiązującym, ceremonialnym wydaniu, pasującym do sukni Pani Młodej. Był to garnitur marki WILVORST z linii PRESTIGE

Drugi garnitur, który Tomasz założył już podczas wesela był w wersji luźnej, bez kamizelki i plastrona. Był to błękitny  garnitur w stylu boho.

Foto:
Damian Morzywołek
Elżbieta Zembska
Aleksandra Biskup-Rzeźniczek