Piosenka
o Ksymenie
Ksymena na Facebooku
Ksymena na Pinterest

Cześć! Mam na imię Iwona.

Od ponad 25 lat wybieram kobietom suknie do ślubu. Łączę wiedzę w zakresie stylizacji, krawiectwa, aby zaprojektować lub wybrać dla Ciebie pasującą suknię do figury i karnacji. Ksymenę prowadzę od 20 lat i robię to z ogromną pasją, zaangażowaniem i wiedzą. Skończyłam Szkołę Odzieżową, znam się na krojach, proporcjach sylwetki, tkaninach, dlatego wiem o czym do Ciebie mówię. Przez te lata, ubrałam już ponad 7 tysięcy Klientów w suknie ślubne, wieczorowe i garnitury.

Jak wygląda spotkanie ze mną?

Czego ode mnie oczekujesz podczas spotkania?

Podejrzewam, że jak większość kobiet, które do mnie przychodzą, chcesz abym Ci pomogła wybrać najpiękniejszą dla Ciebie suknię ślubną :).


Jaki jest przebieg naszego aż 1,5 godzinnego spotkania ? – To pakiet usług krawiecko-konsultacyjnych.

 

Spotkanie zaczynam od wysłuchania Twoich oczekiwań. Możesz mi przedstawić swoje inspiracje i opowiedzieć o swoich marzeniach, jak chciałabyś wyglądać i co jest dla Ciebie ważne. Powiedz też jakie suknie absolutnie Ci się nie podobają.

Ile jest sukni w salonie?

W moich szafach jest średnio po 30 sukienek z każdego stylu, projektantów polskich, australijskich, amerykańskich, włoskich, czyli:

 

„Chcę przyjechać poprzymierzać sobie suknie” – w Ksymenie nie ma samoobsługi.

Sama nie założysz sobie sukni, nie zasuniesz długiego zamka, ani nie zapniesz kilkudziesięciu drobnych guziczków w tyle – to ja świadczę Ci te usługi, zakładam Ci suknie i je zdejmuje.

Jeśli masz sekretny tatuaż lub coś czego nie chcesz, aby Twoje osoby towarzyszące o czymś wiedziały, to szepnij mi o tym w przymierzalni, gdy będziemy same. Z mojego 30 doświadczenia, wiem, że nie wszyscy wszystko muszą wiedzieć☺️.


Co otrzymujesz i zyskujesz po spotkaniu?

 

 


Jak możesz zarezerwować takie piękne i twórcze spotkanie?
Zadzwoń ☎️ 322853883 lub napisz: salon@ksymena.com.pl, podając swoje terminy wraz z godzinami.

Rezerwacja terminu jest aktywna po wpłacie 97 zł. na konto firmowe Centrum Mody ślubnej Ksymena Sp. z o.o –

mBank 89 1140 2004 0000 3002 7794 4695
lub wygodnie blikiem na firmowy numer telefonu +48 509509905


Zatem jak przygotować się na spotkanie?

Czy warto wziąć wolny dzień, aby skupić się na tym wyborze?

Umów się również od razu w Ksymenie – ☎️ 32 285 38 83 

 

Dla mnie, jako właściciela salonu, niezmiernie ważne jest aby Twoje i Twoich bliskich samopoczucie, komfort i wiedza w jaki sposób pracujemy, była na najwyższym poziomie. Dlatego przygotowałam dla Ciebie te informacje.

Jeśli masz pytania, zawsze możesz do mnie zadzwonić – 322853883 lub + 48509509905

Pomogę Ci wybrać najpiękniejszą suknię do ślubu spośród wszystkich sukni w Ksymenie, wielu możliwości na rynku polskim, zagranicznym i moich talentów.

Dokładam wszelkich starań, aby nasza Ksymena była miejscem nietuzinkowych sukni ślubnych i garniturów, pięknych przeżyć i emocji, które będziesz wspominać z radością.

 

Ksymena – 20 lat 22.12.2023. Jestem wdzięczna. Ja pomagam – Ty decydujesz :)

 

Do zobaczenia w Ksymenie :)

Iwona Czapla-Szura