Wspominałam Wam już o mojej publikacji w książce „Kryzys szansa„, którą swoim patronatem objął Marcin Osman?

Tak, podjęłam to wyzwanie jako jedna z ponad 50 osób, które podzieliły się swoimi doświadczeniami i prawdziwymi historiami, które zarówno inspirują, motywują jak i dają konkretną wiedzę.

 

W rozdziale mojego autorstwa, opisałam co dało mi siłę aby wyjść z kryzysu prywatnego i zawodowego, którego osobiście doświadczyłam. Część historii opisałam już wcześniej na moim blogu i zamierzam sukcesywnie rozszerzać ten temat właśnie w tym miejscu. Jeśli zatem chcesz poznać szczegóły mojej historii, zachęcam Cię do przeglądania bloga i odwiedzania go częściej 

 

Dlaczego warto zakupić tą książkę ?

 

Nie kupuj tej książki jedynie z mojego powodu. Historię Iwony Czapli poznasz na moim profilu Facebook, blogu i kanale YT.  Kup ją dla siebie lub osoby, która ma kłopoty prywatne i zawodowe, ponieważ jestem przekonana, że gdy przeczyta nawet kilka z tych inspirujących historii, uświadomi sobie, że swoje życie i przekonania można szybko zmienić na lepsze i wyjść z kryzysu.

 

W skrócie:  W moim rozdziale zamieściłam prywatne trudne doświadczenia oraz wyjaśniłam w jaki sposób udało mi się przezwyciężyć impas. Mam nadzieję, że moja opowieść stanie się „światełkiem w tunelu” dla wielu kobiet, które szukają swojej drogi. To dowód na to, że wiara w miłość i ludzi może tworzyć cuda na Ziemi. 

W książce opisałam w jaki sposób  prowadzę firmę w Polsce, mieszkając na stałe w Norwegii. To ciekawy i wypracowany doświadczeniem moim i Ksymenek (pracownicy salonu Ksymena) system działań zawodowych, który może być inspiracją i sprawdzić się w innych małych firmach.

Wszystkie jesteśmy wzorem przemian i chęci rozwoju pomimo naszych dojrzałych lat, co opisuję w książce. Przez ostanie lata każda z nas zrobiła kawał dobrej roboty.

 

Dziękuje, że tu jesteś ❤ 

Jeśli szukasz pomysłu na lepsze życie, masz możliwość znalezienia go w naszych inspirujących 53 historiach.

 

KSIĄŻKĘ MOŻESZ KUPIĆ:

– w Ksymenie, w Tąpkowicach / cena: 99 zł /

– w sklepie online:

 

 

Jeśli masz pytania, chętnie odpowiem. Napisz do mnie: salon@ksymena.com.pl

 

 


 

Informacje techniczne:

Tytuł: Kryzys szansa. Jak rozwinąć siebie i biznes w czasach zawieruchy? – praca zbiorowa

Wydawnictwo: OSMPOWER

Rok wydania: 2021

Liczba stron: 436

Spis treści >> ZOBACZ <<