Piosenka
o Ksymenie

Moda Męska

Jakich garniturów możesz się spodziewać? Jestem ukierunkowana na: 

Jak wygląda wybór garnituru? 

Mężczyźni, którzy mają bardzo nietypowe sylwetki i chcą uszyć dla siebie garnitur na miarę, którego mogą wykorzystać też na inne okazje, mają możliwość spotkać się z ekspertem w tej dziedzinie Tomaszem Zembskim z Wrocławia tel. +48 601 670 779.

Jeśli masz pytania, chętnie odpowiem +48 509 509 905 lub 32 285 38 83. 

 Zarezerwuj swoją wizytę 32 285 38 83. 


 

GARNITURY MARKI PREMIUM – LIKWIDACJA DZIAŁU MĘSKIEGO

TO SZANSA NA ZAKUP JEDNYCH W POLSCE UNIKATOWYCH GARNITURÓW MARKI
WILVORST I TZIACCO W OBNIŻONYCH CENACH. 

OFERTA DLA KLIENTA , KTÓRY CHCE CZUĆ SIĘ WYGODNIE, WYGLĄDAĆ MODNIE  I DOCENIA JAKOŚĆ. 

 ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Widełki cenowe garniturów 1500-4800 zł. (marynarka, spodnie, kamizelka, muszka, w zależności od zestawu )

Możesz liczyć na drobne przeróbki w zależności od potrzeby Twojej sylwetki:

 – skrócenie rękawów,
– zwężenie lub poszerzenie spodni
– skrócenie lub wydłużenie spodni

Masz pytania, chcesz dopytać o rozmiar lub ofertę?

Zadzwoń, tel. +48 509 509 905
Iwona Czapla Szura

 

 

Do Tąpkowic jest blisko / 5 km od Portu Lotniczego Pyrzowice

Sprawdź jaki rozmiar garnituru będzie dla Ciebie idealny.
Pobierz TABELĘ ROZMIARÓW WILVORST

Garnitury do ślubu
Garnitury do ślubu
Garnitury do ślubu

Garnitury do ślubu

Mężczyznom, którzy cenią odświętny, niecodzienny wygląd polecamy garnitury marki Wilvorst. 

WILVORST to synonim jakości i unikalnego wzornictwa.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wyprzedażowej.

BOHO
BOHO
BOHO

BOHO

WILVORST - Kolekcja BOHO WEDDING

TZIACCO
TZIACCO
TZIACCO

TZIACCO

TZIACCO by WILVORST - Elegancka podróż w czasie

SMOKING
SMOKING
SMOKING

SMOKING

WILVORST - Kolekcja COOL CLASSICS - Smoking

FRAK
FRAK
FRAK

FRAK

WILVORST - Kolekcja COOL CLASSICS - Frak

GARNITUR DO ŚLUBU
GARNITUR DO ŚLUBU
GARNITUR DO ŚLUBU

GARNITUR DO ŚLUBU

Jak w dniu swojego ślubu ubrany był Tomasz? Czy jak przystało na Pana Młodego Iwony Czapli, również miał dwa garnitury?

Tak. Pierwszy strój Tomasza to garnitur w zobowiązującym, ceremonialnym  wydaniu, pasującym do sukni Pani Młodej. Był to garnitur marki Wilvorst z linii Prestige.

Drugi garnitur, który Tomasz założył już podczas wesela był w wersji luźnej, bez kamizelki i plastrona. Był to błękitny  garnitur w stylu boho, również marki Wilvorst, z linii Green Wedding.

Wilvorst KOSZULE
Wilvorst KOSZULE
Wilvorst KOSZULE

Wilvorst KOSZULE

Informacja dla Klienta:

Część kolekcji Koszul Wilvorst  posiadamy w ofercie Salonu. Pozostałe koszule zmawiamy z katalogu na życzenie Klienta i na miarę Klienta. 


KOLEKCJA KOSZUL by WILVORST

Czy wiesz, że wyrażenie "shirt" - koszula pochodzi z języka średniowiecznych Niemiec i oznaczało: "skóra". Jeśli chodzi o Twoją drugą skórę, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na jej jak najlepsze dopasowanie i wygodną tkaninę. Wszystko to zapewni KOLEKCJA KOSZUL ceremonialnych oferowanych przez WILVORST.

Te cechy posiadają wszystkie KOSZULE WILVORST. WILVORST oferuje je z różnymi formami kołnierzyka (klasycznym czy łamanym), w różnych fasonach i kolorach.

WILVORST oferuje szeroki asortyment KOSZUL: ponad 30 różnych modeli, w rozmiarach od 37 do 46.

Elegancko i z klasą | koszula frakowa

Koszula frakowa - to koszula na specjalne okazje. Łamany kołnierzyk sprawia, że koszula wygląda szczególnie elegancko i można ją założyć również do smokingu. Do tego typu koszuli polecamy muszkę z dopasowaną poszetką.

Nowoczesny look | Koszula z klasycznym kołnierzykiem

Klasyczna koszula ma nieco szerszy kołnierzyk, który nadaje jej nowoczesnego charakteru. Dlatego też ten model świetnie pasuje  zarówno do garnituru ceremonialnego jak i biznesowego. W zestawach ceremonialnych łączymy ją z plastronem i poszetką.

Bezbłędna i bogata w szczegóły | Koszula ze stójką

Koszule ze stójką TZIACCO przyciągają swoim bezbłędnym charakterem. To styl wieku XIX w nowoczesnym wykonaniu. Idealnie pasują do zestawów linii TZIACCO ROYAL.

Slim Chic | BODY FIT

Wybierając koszulę slim line decydujesz się na lekko dopasowany fason - niezbyt wąski, ale szczuplejszy niż fason klasyczny. BODY FIT to mocno dopasowany model koszuli. Koszule WILVORST BODY FIT idealnie uzupełnią nowoczesny, dopasowany do sylwetki styl.

 

DODATKI
DODATKI
DODATKI

DODATKI

Informacja dla Klienta:

Część przedstawionych DODATKÓW Wilvorst  posiadamy w ofercie Salonu. Pozostałe dodatki zamawiamy z katalogu na życzenie Klienta. 


 

PLASTRON kontra KRAWAT

 

Plastron to ceremonialna alternatywa krawata i jest znacznie bardziej obszerny. Aby podkreślić jego ceremonialny charakter możemy udekorować go szpilką z perłą i zakładamy go wyłącznie do eleganckiej koszuli z łamanym lub klasycznym kołnierzykiem.

Kolekcja ceremonialna WILVORST przedstawia muszki i plastrony, każdy w zestawie z poszetką. Jeśli chodzi o modę ceremonialną i wieczorową krawat nie jest popularnym dodatkiem, tutaj bezwzględnie króluje poszetka.

Wyjątek stanowy żakiet angielski. Szczególnie w Wielkiej Brytanii żakiet angielski łączymy z kolorową kamizelką i kolorowym krawatem. Większość krawatów zakładana jest jednak w modzie biznesowej - wielu gentlemenów zakłada krawat do garnituru biznesowego.


 

MUSZKA

 

Muszka to najbardziej ceremonialny dodatek. Ozdabia szyję i stanowi szlachetną alternatywę krawata czy plastronu. Muszka jest niezastąpiona w połączeniu ze smokingiem czy frakiem. Dostępna jest w wersji do zawiązania lub z elastyczną opaską. Rozmiary różnią się w zależności od aktualnych trendów. Mogą być wąskie lub obszerne. Elegancką muszkę wykonaną z białej tkaniny typu pike zakładamy do fraka. Czarną, satynową muszkę do smokingu. Do smokingu możemy również założyć kolorowe muszki takie jak: bordo, kremową czy granatową.

Pas smokingowy stanowi alternatywę dla kamizelki i należy go zakładać w połączeniu z muszką i poszetką. Jest to rodzaj szarfy i zawsze jest oferowany w tym samym kolorze i wzorze co muszka i poszetka. Zawsze łączymy go ze smokingiem. Nazwa pochodzi od słowa Hindoo Kamarband - jest to rodzaj szarfy, która rozsławiła Brytyjskich żołnierzy na cały świat. Zakładki pasa smokingowego układają się w górę i można w nich schować kartę lub bilet. Pas zakładamy wyłącznie do smokingu.


 

CYLINDER

 

Poza klasycznym strojem w nowoczesnej interpretacji kolekcja WILVORST CLASSICs oferuje wszystkie rodzaje dodatków, które są niezbędne dla  "mężczyzn" na wyjątkowe okazje.

Chapeau Claque: klasyczne nakrycie głowy, które zakładamy do fraka.

Czarny cylinder, który może być składany, nazywany również Chapeau Claque, to klasyczny kapelusz cylindryczny wykonany z czarnej satyny. Szczególną cechą tego nakrycia głowy jest możliwość jego złożenia - stąd jego nazwa: szapoklak, składany lub trzaskający cylinder. To nakrycie głowy zakładamy tylko na wyjątkowe okazje. 

Szary cylinder: klasyczne nakrycie głowy, które zakładamy do żakietu angielskiego.

Szary cylinder to absolutny hit ubioru nadający szyku każdemu kto go nosi. Wykonany jest z szarego filcu i tradycyjnie zakłada się go do żakietu angielskiego (tak latem, jak i zimą). Cylinder ten zyskał na popularności dzięki wyścigom konnym "Royal Ascot". "Dress code" tych wyścigów to  “morning coat”. Dlatego też większość mężczyzn, którzy obserwują te wyścigi, zakłada szare cylindry aby nadać blasku swoim strojom.


 

DWUSTRONNY SZALIK  - do smokingu i fraka

 

Dodatek - małe słowo o wielkim znaczeniu w świecie mody. Słowo pochodzi z języka francuskiego i w dosłownym tłumaczeniu oznacza: "dodatkowy" lub "wyposażenie". W świecie mody, dodatki dodają szyku i uzupełniają strój, czyniąc go perfekcyjnym. Stanowią jego dopełnienie i uszlachetniają osobę, która je nosi.

WILVORST oferuje nowoczesną alternatywę białego klasycznego szalika z dawnych czasów.

Nowy, dwustronny szalik w bieli i czerni przyciąga swoją jedwabną jakością i nowoczesnością, która idealnie łączy się ze smokingiem lub frakiem (w zależności od tego, który kolor jest na górze).

Dobrze skrojone, ciekawe wzornictwo, oddychające tkaniny, w których będziesz czuć się swobodnie i wygodnie, a zarazem elegancko.

Jak pracujemy w obecnym czasie ?

Jako właściciel salonu traktuję zdrowie i bezpieczeństwo swoich Klientów i pracowników jako najwyższe dobro i najważniejszy cel. Dbam również o spokój wewnętrzny moich pracowników, co przekłada się na dobre, normalne relacje z Klientami, bez strachu o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. 

Zapraszamy po garnitur do Ksymeny!