Piosenka
o Ksymenie

Video

 Pokaz sukni ślubnych 2018 by Salon Mody Ślubnej KSYMENA

Zapraszamy do oglądnięcia pokazu kolekcji sukni ślubnych 2018, zaprezentowanego przez Salon KSYMENA.

 

 

 

Spot reklamowy naszego salonu

Film przedstawia w jaki sposób odbywa się proces zakupu sukni ślubnej w Salonie Mody Ślubnej ‚Ksymena’. Pierwszym etapem tego procesu jest telefoniczne ustalenie terminu pierwszej przymiarki sukni oraz pierwsza wizyta w salonie. Wraz z przyszłą panną młodą w naszym salonie mile widziana jest osoba towarzysząca, która wspiera i doradza pannie młodej. Po podjęciu decyzji co do wyboru sukni ślubnej, przyszła panna młoda odwiedza nasz salon jeszcze kilka razy, aby odpowiednio dopasować suknię do figury panny młodej.

 

W Ksymenie pracuje, razem ze mną, sześć doświadczonych stylistek ślubnych i krawcowych. Każda z nas wychodziła już za mąż, kupowała suknię ślubną, ma już swoje dzieci i żyje w związku. Dlatego też temat zakupu sukni ślubnej oraz wszystkich niuansów z tym związanych, jest nam doskonale znana. Temat ten znamy osobiście ‚od podszewki’. Do pracy przychodzimy zadowolone i uśmiechnięte, chociaż czasem też miewamy gorsze dni. Ból głowy i gorszy humor zostawiamy przed drzwiami salonu.  Aby móc pracować dla Was jak najlepiej, przygotowujemy się do każdego sezonu, bo każdy sezon jest inny, każdy niesie ze sobą coś nowego. Wspólnie opracowujemy podpięcia trenów czy nowe rozwiązania dotyczące dopasowania sukni do Waszej figury. Poszerzamy swoją wiedzę. Uczestniczymy w targach zagranicznych i polskich, śledzimy modę i przekazujemy Wam nowinki.

Do każdej Klientki podchodzimy indywidualnie, jesteśmy wyrozumiałe i cierpliwe. Chętnie dobieramy odpowiednią biżuterię, welony czy toczki. Lubimy z Wami rozmawiać i żartować przy filiżance świeżo zaparzonej kawy. Praca z Wami jest częścią naszego życia. Zależy nam na Waszym wyglądzie, dlatego możecie nam zaufać przy wyborze i zakupie sukni.

Po sprzedaży następuje druga, ważniejsza cześć etapu zakupu sukni. Ten etap związany jest z Waszym wyglądem i polega na dopasowaniu sukni do figury, która często Wam się zmienia, od momentu zakupu sukni, do dnia ślubu. Naszym zadaniem jest dopasować suknię do figury i odpowiednio do wysokości obcasa. Ta część przygotowania sukni jest zadaniem bardzo odpowiedzialnym i pracochłonnym. Efekt końcowy widoczny jest w dniu odbioru gotowej sukni.

Iwona Czapla

 

Pokaz sukni ślubnych z kolekcji 2017

To było huczne i niepowtarzalne otwarcie sezonu ślubnego 2017! W dniu 5 listopada 2016 r. w Tąpkowicach odbył się największy w Polsce pokaz sukni ślubnych z kolekcji 2017. Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia była Iwona Czapla, właścicielka Salonu Mody Ślubnej ‚Ksymena’. Podczas pokazu zaprezentowanych zostało około 130 najmodniejszych sukni ślubnych. Wydarzenie uświetnił pokaz ekskluzywnej bielizny oraz niezwykła samba w wykonaniu przepięknych tancerek. Ponadto Panie obecne na pokazie mogły skorzystać z porad i konsultacji doświadczonych fryzjerek, wizażystek oraz specjalistek makijażu permanentnego. Miały też okazję skorzystać z porad specjalistów, m.in. z branży ślubnej, muzycznej, oświetleniowej i gastronomicznej.

 

 

Fotorelacja z pokazu: zobacz
Radio Piekary – relacja z pokazu: zobacz
O pokazie na ZankYou: zobacz