Piosenka
o Ksymenie

Justin Alexander Signature 9894

Jak Iwona dała radę wybrać suknię dla siebie? Jest właścicielem dużego salonu sukien ślubnych i na co dzień przez jej ręce przewijają się dziesiątki cudownych kreacji. Wybór sukni ślubnej wydaje się nie być w tym przypadku prostym zadaniem.

Prawdę mówiąc, Iwona przymierzyła około 10 sukni. A to wszystko przy okazji nagrań do odcinka na kanał YT - Ślub po 40 :)  Iwona jest konkretną osobą i wie czego potrzebuje. Od wielu lat projektuje suknie dla swoich Klientek i dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu wie w czym dobrze się czuje i w czym dobrze wygląda :) Kiedy przyszedł czas na Iwonę, wiedziała mniej więcej w jakiej kreacji chce pójść do ślubu.

Podczas głównej ceremonii Iwona wystąpiła w sukni Justin Alexander Signature 9894. Suknię dostała w prezencie od samego Justina Aleksandra.

Suknia jest wysadzana mieniącymi się koralikami, jest olśniewająco piękna, ale też jednocześnie bardzo wygodna. Materiał, z którego uszyta jest suknia, dzięki odpowiedniej rozciągliwości dopasowywał się do sylwetki i dawał dużą swobodę ruchu.

Autor zdjęć: Agata Niemczak