Piosenka
o Ksymenie

Gościnnie w Ksymenie – belgijskie suknie ślubne

Belgijskie suknie ślubne - gościnnie w Ksymenie do 4 grudnia.

Z powodu dużego zainteresowania sukniami Jarice, na Waszą prośbę, przedłużyliśmy obecność sukni tej marki w naszym salonie :)
Ostatnia szansa dla klientek, które pokochały markę Jarice - suknię tej marki możesz kupić w Ksymenie do poniedziałku, 4 grudnia.
Dodatkowo, przygotowaliśmy dla Was RABAT - pierwszym 3 Klientkom, które kupią suknię marki Jarice, Ksymenki dają rabat - 15%
--

Przez kilka kolejnych dni, nasza oferta sukni ślubnych wzbogacona będzie o 10 modeli sukni belgijskiej firmy. Suknie dostępne są TYLKO W KSYMENIE, w żadnym innym salonie w Polsce tych sukni nie możecie zobaczyć :)

Suknie Madrid, Nancy, Margreth, Mantha, Meridith, Opium, Melba, Orphelia, Mykonos i Montana - gościnnie u nas do 4 grudnia. Suknie można zobaczyć, przymierzyć, a nawet kupić ;) Serdecznie zapraszamy.

Przyjdź, przymierz, zakochaj się 


Jeśli odwiedzisz nas w Salonie do 4.12, oprócz sukni ślubnych, które mamy w stałej sprzedaży, będziesz miała możliwość przymierzenia sukni ślubnych, które gościć będą u nas zaledwie kilka dni.

4 grudnia suknie opuszczą nasz salon i wrócą do swojej rodzimej Belgii. Skorzystaj z możliwości, odwiedź nasz salon i miej jeszcze większy wybór.  Może jedna z tych sukni czeka właśnie na Ciebie? 

>> Zobacz więcej <<

Wszystkie powyżej zaprezentowane modele sukien ślubnych dostępne są w Salonie KSYMENA tylko do 4 grudnia 2017 r.  Są to suknie, których nie znajdziecie w żadnym innym salonie w Polsce. Zawitały do Salonu Ksymena gościnnie i stanowią wyjątkową okazję dla Panien Młodych aby zapoznać się z szerszą ofertą.

Serdecznie zapraszamy do Salonu na przymiarki :)