Piosenka
o Ksymenie

Wilvorst 2020 PRESTIGE

Z garniturem jest jak zakupem samochodu

- trzeba przymierzyć kilka modeli zanim podejmie się ostateczną decyzję :)

 

Q & A

Czy muszę wcześniej zarezerwować termin wizyty?

Dlaczego konieczna jest rezerwacja? 

Ile czasu trwa spotkanie w salonie? 


 

PRESTIGE by WILVORST - Luksus na luzie w stylu Boho

PRESTIGE to najbardziej ekskluzywna i szlachetna kolekcja oferowana przez WILVORST. To kolekcja o najwyższych standardach jakości i przepięknym wykończeniu. Atrybutami tej kolekcji są wyjątkowe tkaniny, indywidualne wzornictwo, unikalne połączenie materiałów, krój, styl, wykonanie, kolory, detale ale również nuta seksapilu.

Elegancka kolekcja ma motto "luksus na luzie" i tematycznie nawiązuje do "lekkości garnituru ślubnego".

Jakość kolekcji  PRESTIGE znajduje odzwierciedlenie w najpiękniejszych tkaninach i ekskluzywnym wykonaniu. Przeszycia w złotym kolorze i najwyższej jakości podszewki stanowią perfekcyjne wykończenie garniturów.

Ekstrawaganckie tkaniny wyróżniają kolekcję PRESTIGE i przekonują swoim unikalnym, wręcz artystycznym połączeniem tkanin z najpiękniejszych włókien wełnianych i eleganckich mieszanek z jedwabiem. Efekt łączenia włókien oraz elementy dekoracyjne dodatkowo uszlachetniają tkaniny. Jedwabiste, lekko połyskliwe faktury zapewniają elegancję i luksus. Specjalne mini designy i struktury 3 D reprezentują bogactwo stylu w wyborze tkanin.

Fasony w tej kolekcji cechuje niezwykła różnorodność i to wyróżnia je wśród modeli tak ceremonialnych jak i wieczorowych. Męskość i niezwykła elegancja są perfekcyjnie uwydatniane przez delikatne detale marynarek z jednym lub dwoma guzikami. Nowoczesne designy z ostrą klapą przekonują swoim bogatym wzornictwem. Uzupełniają je rozmaite, innowacyjne wersje ze stójką oraz delikatną otwartą klapą. Elementy stylizacji takie jak plecione oblamowania czy piękne lamówki podkreślają indywidualny styl modeli, a w połączeniu z kreatywnymi rozwiązaniami kieszeni tworzą nowy styl PRESTIGE. Dopełnienie zestawów stanowią fascynujące kamizelki, które razem tworzą nowy styl Boho.

Sprawdź jaki rozmiar garnituru będzie dla Ciebie idealny > pobierz TABELĘ ROZMIARÓW WILVORST