Piosenka
o Ksymenie

Wilvorst 2017 COOL CLASSICs

Z garniturem jest jak zakupem samochodu - trzeba przymierzyć kilka modeli zanim podejmie się ostateczną decyzję :) Dlatego, jeśli chcesz kupić w Ksymenie garnitur, prosimy o wcześniejsze telefoniczne zarezerwowanie swojej wizyty. Dzieki temu zapewnimy Ci komfort przymiarki oraz poświęcimy odpowiednią ilość czasu. Z racji tego, że wybór produktów jest duży i zróżnicowany, średnio na wizytę należy przeznaczyć około godziny czasu.

Produkty marki Wilvorst są dostępne w cenie od 1.500 zł


COOL CLASSICs by WILVORST

– Kolekcja dla gentlemena w nowoczesnym wydaniu

Kolekcja ta oferuje modne wersje mody wieczorowej. WILVORST rozszerza program COOL CLASSICs o młode interpretacje klasycznego stroju wieczorowego oraz o pasujące do niego nowe dodatki.

Na początku nowego sezonu WILVORST powiększa ofertę strojów wieczorowych, ceremonialnych a także dobranych do nich dodatków. Ze względu na perfekcyjną harmonię, nowe pomysły zestawów COOL CLASSICs, zaprezentowane w katalogu, mogą służyć jako osobisty poradnik stylizacji WILVORST dla świadomych mody klientów. Poza smokingami, w kolekcji COOL CLASSICs, WILVORST oferuje również białe marynarki smokingowe, żakiety angielskie oraz fraki w systemie mix & match, a także wszystkie dodatki dla KLASYCZNEGO BOHATERA: od spinek do koszul, po cylinder.

Klasyka w połączeniu z lekkością - na galę, do opery, do klubu i na bal sylwestrowy.

Idealne na galę, wizytę w operze, przyjęcie, bal sylwestrowy czy długą noc w klubie. Z nową kolekcją COOL CLASSICs mężczyzna jest perfekcyjnie ubrany na każdy rodzaj imprezy- stylizacja i dodatki określają rodzaj wydarzenia oraz wzbogacają strój. Najmodniejsze dodatki, takie jak: dopasowane koszule z kontrastującymi, zdobionymi guzikami, ekskluzywne lakierki a także  nowoczesne szelki z pasująca muszką,  otwierają nowe możliwości prezentacji stroju wieczorowego.

W nowym katalogu Look Book WILVORST przedstawia propozycje stylizacji oraz wskazówki dotyczące stroju wieczorowego.

Eleganckie, dopasowane fasony w połączeniu z innowacyjną stylizacją i modną kolorystyką.

Cała zaprezentowana kolekcja COOL CLASSICs wykazuje mocne tendencje w kierunku bardzo szczupłych fasonów DROP 8 oraz fasonów slim line.  Fascynujące rozwiązania ostrej klapy łączą się z różnego rodzaju kontrastami, tak na klapie, jak i na kieszeniach. Urozmaicone wersje kołnierzy szalowych podkreślają kompetencje WILVORST w dziedzinie mody ceremonialnej. Ponadto nowe stylizacje, głęboko wyciętych kamizelek,  pojawiają się w kolekcji i nadają każdemu smokingowi dodatkowej porcji ekstrawagancji. Jeśli chodzi o kolorystykę, czerń i granat w różnych odcieniach, zdecydowanie dominują w kolekcji wieczorowej – po raz pierwszy pojawia się również popiel i przekonuje swoją wyjątkowością.

Na szczególną uwagę w tej kolekcji zasługują młode smokingi w bardzo szczupłym fasonie Drop 8 z wysokiej klasy mieszanki wełny i moheru w WIECZOROWEJ czerni oraz umiarkowanej szarości. Kolejnym, jasnym punktem kolekcji są innowacyjne smokingi z subtelnym mini wzorem w pepitkę w czerni i w granacie – charakterystyczna sprężystość tkaniny gwarantuje idealne dopasowanie.