UNIKATOWE I JEDYNE W SWOIM RODZAJU OTWARCIE SEZONU ŚLUBNEGO 2017

KOCHANI! NIE PRZYJMUJEMY JUŻ ZGŁOSZEŃ NA POKAZ

Dziękujemy za duże zainteresowanie wydarzeniem! Wszystkim Paniom, które wysłały do nas swoje zgłoszenie, wyślemy zaproszenia VIP na wskazany adres, dwa tygodnie przed pokazem. Do zobaczenia 5 listopada 2016 r.

Reklama - pokaz

Kiedy?: 5 listopada 2016 r. (sobota)

Gdzie?: Ośrodek Kultury Gminy Ożarowice w Tąpkowicach
ul. Zwycięstwa 17,  42-624 Tąpkowice (około 200 m od Salonu 'Ksymena’)
Pokaz odbędzie się na dużej, przestronnej i jasnej sali. Modelki będą prezentowały kolekcję sukni ślubnych na podwyższonej scenie z wybiegiem.

Czego możesz się spodziewać?: 
– Wydarzenie będzie podzielone na dwie części:

–  Prezentacja  około 70 najnowszych sukni z kolekcji 2017
–  Pokaz sukni ślubnych w różnych stylach – księżniczki, syreny, suknie w literę ‚A’, empire, suknie zwiewne i delikatne, suknie długie i 3/4
– Pokazem objęte będą również suknie w rozmiarze XL
– Wybrane suknie można po pokazie przymierzyć, a nawet zamówić (wysyłając zgłoszenie na pokaz można zarezerwować godzinę przymiarki)
– Prezentacja kolekcji obrączek i biżuterii
– Możliwość wykonania fryzury i makijażu ślubnego
– Możliwość skorzystania z konsultacji stylistów i specjalistów z branży ślubnej
– Całość wydarzenia uświetni lampka szampana, poczęstunek i inne wykwintne niespodzianki
– Dla Klientek przewidziane wartościowe upominki oraz bonusy na usługi naszych partnerów z branży ślubnej

Kto może uczestniczyć w pokazie (I część)?:  Każdy kto posiada zaproszenie VIP. Jedno zaproszenie upoważnia do udziału w pokazie 3 osoby – osobę zgłoszoną mailowo + 2 osoby towarzyszące.

Jak zdobyć zaproszenie VIP?: Wysyłając zgłoszenie na adres pokaz.ksymena@gmail.com. W zgłoszeniu prosimy zamieścić:
⁃       imię i nazwisko
⁃       nr telefonu
⁃       adres do wysyłki zaproszenia
⁃       datę ślubu
⁃       nazwę sali weselnej (potrzebne do niespodzianek)
⁃       informację z jakiego źródła dowiedziałaś się o pokazie
⁃       można napisać swoje oczekiwania względem sukni ślubnej
⁃       można napisać jaka atrakcja podczas wydarzenia by Was ucieszyła
⁃       można pytać o wszystko
⁃       można już rezerwować godzinę przymiarki pokazowej sukni – start o godz. 13:40
Zaproszenie wyślemy do Ciebie pocztą, dwa tygodnie przed pokazem, po telefonicznym potwierdzeniu przybycia.

Czy pokaz jest płatny?: Udział w pokazie jest całkowicie bezpłatny. Jedynym warunkiem uczestnictwa w pokazie jest posiadanie zaproszenia VIP.

Kto może uczestniczyć w części II wydarzenia (atrakcje i pokazy, porady stylistów itp.)?: Każdy chętny. Nie trzeba posiadać zaproszenia, wstęp wolny dla każdego. Zapraszamy serdecznie!

 

Przyszłe Panie Młode!

05.11.2016 wyjdę na przeciw Waszym potrzebom. W tym dniu będziecie mogły uczestniczyć w największym i najbardziej widowiskowym pokazie mody ślubnej. Pokaz odbędzie się w Tąpkowicach, mieście dobrze znanym wszystkim klientkom Ksymeny :)

Na wydarzenia Ksymeny przychodzą osoby, które wiedzą, że będą mile zaskoczone. Tak będzie i tym razem! Olśnię uczestniczki unikatową najnowszą kolekcją ślubną 2017. Sprawię, że poczują się tak wyjątkowo, jak ja na kontraktacjach zagranicznych w Mediolanie czy Barcelonie. W malowniczym pokazie modelki zaprezentują 70 najnowszych sukni z kolekcji na 2017 rok.

Wybrane przez Ciebie suknie możesz po pokazie przymierzyć, a nawet zamówić. Wybór sukni będzie odbywać się w specjalnie do tego celu przygotowanych profesjonalnych przymierzalniach, tak aby zapewnić Wam komfort przymiarek i stworzyć warunki, zbliżone do tych w salonie.  Przymierzalnie będą znajdowały się na specjalnie do tego celu wydzielonej sali, znajdującej się na osobnym piętrze.

To jedyny tego typu pokaz, na którym wygodnie można usiąść z kieliszkiem szampana, degustować kunszt zamysłu projektantów a nawet dopasowywać go do swoich indywidualnych marzeń.

Po pokazie, jeszcze przez kilka godzin, będzie można bezpłatnie korzystać z porad specjalistów branży ślubnej i specjalistów branży urody. Na stanowiskach fryzjerskich i kosmetycznych będzie można bezpłatnie skorzystać z ich usług – porozmawiać o najodpowiedniejszej fryzurze, makijażu, a nawet wykonać próbną fryzurę i makijaż. Będzie też możliwość umówienia się do salonów urody i zarezerwowania odpowiedniego dla siebie terminu.

Podczas naszego wydarzenia zrealizowany będzie specjalny pokaz na temat sztucznych rzęs. Specjaliści branży urody udzielą wskazówek, jakie rzęsy wybrać oraz jak je odpowiednio założyć, aby sztuczne rzęsy wyglądały jak naturalne. Poznacie kilka porad i wskazówek jak je dopasować i szybko założyć.

Zaproś i zabierz ze sobą na Ksymenowe Otwarcie Sezonu 2017 swoją mamę, siostrę lub przyjaciółkę.

W tym dniu, będziecie też mogły poznać i skonsultować się z osobami współpracującymi z Ksymeną, takimi jak najlepsi fotografowie, operatorzy kamer, DJ, właściciele prestiżowych restauracji itp.

Myślę, że klasyczna i wyszukana kolekcja obrączek i biżuterii,  zauroczy każdą z Was i spełni oczekiwania najbardziej wymagających.

Dla osób oczekujących na swoją kolejność do wyboru i przymierzenia sukni, przygotujemy wykwintny poczęstunek, aromatyczną kawę i najlepsze herbaty świata. 

Kolejne szczegóły – już wkrótce :)

Serdecznie zapraszam!


Iwona Czapla z zespołem Ksymeny

 

SINCERITY_3935_0223

SINCERITY_3945_0043

SINCERITY_3946_0252

SINCERITY_3952_0202

SINCERITY_3943_AD_0031

SWEETHEART_6165_0006

SWEETHEART_6182_0099

SWEETHEART_6190_0161

SWEETHEART_6166_0195