Właścicielka Salonu Ksymena wraz przedstawicielkami marki Annais Bridal zapraszają na tydzień z sukienką marki Annais.

Oferta sukni ślubnych marki Annais będzie w tym okresie poszerzona o ponad 20 nowych, pokazowych modeli. Jest to wspaniała okazja aby spośród wielu sukienek wybrać tą jedyną, wymarzoną suknię ślubną.

Suknie Annais są bardzo kobiece i efektowne. Wyróżniają się przede wszystkim subtelnymi koronkami. Koronki często wykończone są pięknie mieniącymi się kryształami i cekinami. Mają ciekawe rozwiązania dekoltów, które dodają sukni elegancji i kobiecości.
Wszystkim klientkom życzymy udanych wyborów.

Zapraszamy do odwiedzenia Salonu Ksymena w dniach od 24 do 31 stycznia 2015 r.

Wybrane modele sukien ślubnych marki Annais. Przyjdź, przymierz, wybierz wymarzoną suknię dla siebie!

Dziękujemy za wieloletnią i terminową współpracę przedstawicielkom marki Annais Bridal. Pasja i zaangażowanie, zarówno Annais, jak i Salonu Sukien Ślubnych Ksymena, przedkłada się na nasze Klientki, wspaniałe Panny Młode. Wszystkie akcje, jakie są przygotowywane oraz możliwość dostępu do tak szerokiej oferty sukien ślubnych sprawia, że przyszłe Panny Młode mają pewność, że wybiorą swoją wymarzoną suknię ślubną. Naszym celem jest uszczęśliwienie Panien Młodych. Zdjęcia, jakie otrzymujemy od naszych Klientek wraz z podziękowaniami, są dla nas dowodem na to, że dobrze wykonujemy swoją pracę. Dodaje nam to skrzydeł i jest motorem do dalszej pracy i ciągłego rozwoju.

Dziękujemy Wam serdecznie!