Radio Piekary mówi o nas: „Tąpkowice były dziś stolicą mody ślubnej”… To prawda! W dniu pokazu, 5 listopada 2016 roku w naszej małej mieścinie odbył się największy w Polsce pokaz mody ślubnej z kolekcji 2017. Przeczytajcie, wysłuchajcie nagrań wypowiedzi właścicielki salonu 'Ksymena’ – Iwony Czapli oraz opinii naszych gości – radiopiekary.pl

130 sukien ślubnych w jednym miejscu – Tąpkowice były dziś stolicą mody ślubnej.

Pokazy najnowszych kolekcji to nie tylko domena światowych stolic mody. Jak się okazuje, udany pokaz można zorganizować także w mniejszych miejscowościach. Tąpkowice, za sprawą Centrum Mody Ślubnej Ksymena, były dziś w centrum zainteresowania przyszłych panien młodych i nie tylko… Choć na panny najnowsze trendy działały najbardziej.

Pokazowi mody ślubnej w Tąpkowicach towarzyszyły porady brafitterek, makijażystów i fryzjerów. Były też warsztaty tańca, a co najważniejsze przymiarki sukien ślubnych. Bo nawet gdy ślub jest dopiero w planach, czas na poszukiwanie tej jedynej, wyjątkowej sukni jest zawsze odpowiedni – potwierdza właścicielka Centrum Mody Ślubnej Ksymena i organizatorka pokazu mody, Iwona Czapla.

PokazTąpkowice197