Piosenka
o Ksymenie

Praga 2014

18 Par Młodych z Salonu Ksymena w strojach ślubnych wstrzymało ruch na Moście Karola :)

To już nasza czwarta edycja sesji (Po)ślubnych. Klienci Ksymeny w 2010r. wzięli udział w sesji fotograficznej w Krakowie, rok później w zwariowanej sesji na karuzelach w Wesołym  Miasteczku,  w 2013 był  malowniczy Wrocław, a 04-05.10-2014 w Królewskiej Pradze.

Ubierając stroje ślubne możecie przypomnieć sobie magiczne chwile jakie towarzyszą w dniu ślubu. Taki dzień to święto Miłości. Dzień stworzony tylko dla Was. Często dopiero w tym dniu panowie dostrzegają szczegóły w sukni, a wyjątkową atmosferę odczuwa tylko ten, kto jest z nami.

Sobota w Pradze była dniem typowo turystycznym. Zaczęliśmy od zwiedzania Hradczan, spacerowaliśmy zabytkowymi uliczkami, podziwialiśmy widoki z Mostu Karola, w klimatycznych restauracjach spróbowaliśmy specjałów kuchni czeskiej. Późny wieczór spędziliśmy romantycznie w scenerii kolorowych fontann.

W niedzielny poranek najważniejszym miejscem w hotelu stał się pokój wizażystek i fryzjerki. Humory dopisywały, a śmiechom i opowieściom nie było końca. Wena twórcza specjalistek od makijażu i fryzur była wielka i nieoceniona.

W niedzielę 05.10.2014 18 Młodych Pań w sukniach ślubnych z przystojnymi mężami brylowało na Moście Karola, Rynku Starego Miasta oraz płynęli łodzią z lampką szampana po Wełtawie. Swoim pięknym wyglądem Te Pary zauroczyły tysiące praskich turystów. Byli podziwiani, składano im życzenia oraz gratulacje, a melodia Marszu Mendelsona i Sto Lat pojawiała się przez cały dzień.

Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że Pary Ksymeny są wizytówką ślubnej mody światowej. Dobrze układające się suknie ślubne z najlepszych tkanin i koronek, zróżnicowane wzornictwo, idealnie dopasowane do figury przez nasze specjalistki z działu kreatywnego, a to wszystko w blasku kryształów Swarovskiego.

Praga była zapowiedzią kolejnej sesji Po(Ślubnej) Ksymeny w Paryżu.

Zdjęcia wykonali:


logo Damianito 1
Ska Le
logo druk witt
logo fotomakar 1