Otrzymaliśmy relację od Pani Patrycji, która wygrała wycieczkę do Warszawy. Wycieczka była nagrodą, którą wylosowała Pani Patrycja podczas Pokazu Sukni Ślubnych w Tąpkowicach.

Pani Patrycja wraz ze swoim narzeczonym spędziła interesujący dzień w stolicy. Było coś dla Niej i dla Niego…  :) Zwiedzanie Stadionu Narodowego ucieszyło Pana Mateusza, pobyt w Centrum Nauki Kopernik zaciekawił Panią Patrycję. Jak widać, Patrycja i Mateusz uzupełniają się idealnie. Cieszymy się, że wycieczka była udana. Pozdrawiamy i dziękujemy za wysłanie relacji oraz zdjęć.

„Chcieliśmy Państwu jeszcze raz podziękować za wycieczkę do Warszawy. Mimo, że pogoda nie dopisała, wycieczkę należy zaliczyć do bardzo udanych ;) Mieliśmy możliwość wejścia na Stadion Narodowy, który z uwagi na okres świąteczny zamienił murawę na piękne lodowiska i inne fantastyczne atrakcje zimowe. Nie trudno zgadnąć kto z możliwości zwiedzenia stadionu był najbardziej zadowolony ;)  Natomiast jeżeli chodzi o samo Centrum Nauki Kopernik to zdecydowanie warto się tam wybrać i zobaczyć to wszystko na żywo. Niektóre wystawy wywarły na nas na prawdę ogromne wrażenie. Zdecydowanie jest to świetne miejsce na spędzenie czasu dla rodzin oraz duża frajda nie tylko dla dzieciaków. To był na prawdę dobrze spędzony czas. Dzięki Wam udało się w końcu wygospodarować czas na miejsce, które już od dawna chcieliśmy odwiedzić. Co istotne – w dobie tzw. „ślubnej gorączki” mieliśmy w końcu okazję spędzić wspólnie czas w ciekawy, fajny sposób i trochę zwolnić tempo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki :) Jeżeli chodzi o kwestie organizacyjne to sam przebieg wycieczki należy pochwalić – na początku pojawiły się problemy z autokarem i zaszła konieczność podmiany na inny (równie komfortowy), co nastąpiło sprawnie i szybko. Pani przewodniczka bardzo miła i cierpliwa osoba, opowiadała interesujące rzeczy nie tylko o samym Centrum Nauki, ale również i o Warszawie. Wycieczka była bardzo fajnie zorganizowana. Zdjęć mamy niestety niewiele przez tą paskudną pogodę, ale to co się udało zrobić podesłałam ;) „

Patrycja i Mateusz