To było cudowne wydarzenie! Dziękujemy wszystkim naszym gościom za stworzenie wyjątkowej atmosfery i cudownie spędzony wieczór w typowo kobiecych klimatach. Dyskusji o sukniach, trendach w modzie ślubnej i dodatkach, nie było końca. Czyli wszystko to, co kochają kobiety najbardziej :)

 

Podczas Pokazu zaprezentowanych zostało około 40 sukni ślubnych z kolekcji 2019. Atrakcją dla Pań uczestniczących w evencie była prezentacja modeli sukni samodzielnie wytypowanych przez Panie Młode. Dzięki temu Panie mogły zobaczyć jak prezentują się na modelkach suknie, które są ich faworytkami.

 

Każdą suknię można było nie tylko zobaczyć z bliska ale także dotknąć, jak również zapytać o wszystko. Modelki, w bezpośrednim kontakcie z naszymi gośćmi, zaprezentowały kolejno kilkadziesiąt sukni w różnych fasonach, kolorach i stylach. A wszystko to w cudownym kameralnym gronie i w ciepłej rodzinnej atmosferze.

 

Pokaz poprowadziła właścicielka salonu, Iwona Czapla, która szczegółowo opisała poszczególne modele sukni i odpowiedziała na każde pytania obecnych na pokazie gości.

 

Iwona Czapla pokazała jak podpiąć tren, jak realizuje się przeróbki w salonie oraz dopasowania do figury. A wszystko to w towarzystwie i przy współpracy pięknych modelek.

 

 

Dziękujemy za Waszą obecność, miłe komentarze i ciepłe opinie. To utwierdza nas w przekonaniu, że jest potrzeba realizacji takich przedsięwzięć :) Zdradzimy Wam, że kolejny pokaz już 'chodzi nam po głowie…’ Śledźcie naszą stronę oraz zaglądajcie na nasz profil FB. Tam niedługo pojawią się informacje o kolejnym pokazie :) Do zobaczenia!

 

 

 

Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji z Pokazu Sukni Ślubnych VIP.

fot. Damian Morzywołek