Witamy serdecznie!

Mamy nadzieję, drogie Panie, że u Was i Waszych bliskich wszystko w porządku. Doskonale wiem ile pytań związanych ze ślubem i weselem rodzi się w obecnym czasie. Zapewne w większości głów tegorocznych Pań Młodych  pojawia się wiele pytań, chociażby:  Co z moją suknią? Czy dojdzie na czas? Bo przecież granice zamknięte i linie produkcyjne również….

Dbamy o siebie i o odwiedzających nasz salon. Dla bezpieczeństwa nas wszystkich – nie pracujemy kolejny tydzień. Na dzień dzisiejszy salon jest zamknięty do 30.03.2020 r.

Co będzie dalej ? Dostosujemy się do istniejących warunków i sposobności.

Widząc co dzieje się na świecie, zareagowałam bardzo szybko. W ostatnich tygodniach, nasz zespół wykonał sporo prac. Gosia dba o info w mediach, krawcowe przygotowały suknie do umówionych odbiorów, Ania i Kasia wykonały analizy ślubów wszystkich naszych Klientek. Ja zaś, byłam w ciągłym kontakcie ze wszystkimi producentami i dostawcami. Tym sposobem w salonie mamy większość zamówionych Waszych sukni.

Jako właściciel salonu, dbam o terminowość i zrobię wszystko co będzie możliwe, aby płynność przymiarek i wydawania sukni była zachowana.

Nasz zespół jest bardzo zgrany i pomimo czasu, który aktualnie spędzamy we własnych domach, pozostajemy w stałym kontakcie telefonicznym, rozmawiamy o istniejącej sytuacji, reagujemy na bieżąco i wzajemnie wspieramy się, również prywatnie.

Trafiła Pani w najlepsze ręce – w ręce Ksymenek.

 

~ Iwona Czapla-Szura z Ksymenkami