Piosenka
o Ksymenie

Suknie ślubne z kolekcji 2021 Monica Loretti i Daniela di Marino

Suknie ślubne Monica Loretti i Daniela di Marino  - kolekcja na 2021 rok

PRAPREMIERA Kolekcji 2021 w salonie Ksymena!

Kochane Panie Młode poszukujące swojej wymarzonej sukni ślubnej! Ostatnio zachwyciła Was szczególnie kolekcja sukien Monica Loretti i Daniela di Marino 2021. Te niesamowite i niepowtarzalne suknie czekają na Was aktualnie w naszym salonie! Specjalnie dla Was postarałyśmy się o wcześniejszą prezentację sukien, która będzie dostępna w salonach w regularnej sprzedaży od połowy października. Już dzisiaj jedna z nich lub dwie ;) może być Twoja!

Zapraszamy do umawiania się na spotkanie i zakupu: tel. 32 285 38 83.

Prawdziwe perełki i wyjątkowe okazy zagościły u nas PRZEDPREMIEROWO i są do Waszej dyspozycji, do soboty 19 września!
Na rok 2021 zamówiłam dla Was ponad 100 najpiękniejszych sukni ślubnych!  Oprócz sukni, które są własnością Centrum Mody Ślubnej Ksymena, organizuję ograniczone czasowo, ale cyklicznie powtarzające się inventy czyli "gościnne występy" sukien, które współpracujące z nami firmy udostępniają nam na określony czas. Jest to świetna okazja aby przyjechać do naszego salonu, przymierzyć swoje faworytki i po prostu się w nich zakochać!
PRAPREMIERA Kolekcji 2021 w salonie Ksymena! ✨ ✨
Kochane Panie Młode poszukujące swojej wymarzonej sukni ślubnej 💕 Ostatnio zachwyciła Was szczególnie kolekcja sukien Monica Loretti i Daniela Di Marino 2021 💕
Te niesamowite i niepowtarzalne suknie czekają na Was aktualnie w naszym salonie 🤩 Specjalnie dla Was postarałyśmy się o wcześniejszą prezentację sukien, która będzie dostępna w salonach w regularnej sprzedaży od połowy października. Już dzisiaj jedna z nich (lub dwie 😉 ) może być Twoja!
Same perełki i wyjątkowe okazy zagościły u nas PRZEDPREMIEROWO i są do Waszej dyspozycji, do soboty 19 września 🤩
 do umawiania się na spotkanie i zakupu: 📞 32 285 38 83
To jest TEN MOMENT 🤩