Piosenka
o Ksymenie

Panna Młoda 2018

Witam!

Na imię mam Iwona i jestem właścicielem Centrum Mody Ślubnej Ksymena. ​Od 15 lat, z naszych usług korzystają osoby, które w ten jedyny dzień, chcą wyglądać wyjątkowo

Dziękuje Pani za zainteresowanie naszym Salonem i ślubną kolekcją, którą dla Was przygotowaliśmy.  

Dla Pań Młodych, które wychodzą za mąż w roku 2018, zamawiałam suknie z wybiegów w Paryżu, Mediolanie i Barcelonie, w starożytnym Rzymie oraz w Warszawie. Kolekcję na rok 2018 wybierałam w towarzystwie samego JUSTINA ALEXANDRA oraz przedstawicielk​i marek Sincerity i Sweetheart, Jolanty Machalski.

 

 

Ponadto stworzyłam autorską kolekcję sukni ślubnych, wśród których dominują kreacje wygodne i lekkie, z nutą romantyzmu i kobiecości. Mam nadzieję, że podobnie jak w tym roku, moje przyszłoroczne projekty zaskoczą Was i zauroczą :)

Jesteśmy doskonale przygotowane do kolejnych Waszych odwiedzin. Już na początku października, spodziewamy się w naszym salonie ok.100 sukni z kolekcji 2018. Dodatkową dobrą wiadomością jest fakt, że w roku 2018 uda nam się utrzymać ceny na poziomie roku 2017, czyli już od 1950 do 4200 zł. 

Wszystkie zdjęcia sukni ślubnych z kolekcji 2018 są zamieszczone na naszej stronie, dlatego zachęcam do odwiedzenia strony Ksymeny: www.ksymena.com.pl

Już za kilka dni, będę w stanie poinformować Panią o dokładnym terminie dostaw wszystkich sukni do salonu. Pozwolę sobie w tym czasie umieścić na naszej stronie krótki opis naszej pracy oraz w kilku zdaniach wyjaśnić co kształtuje ceny w salonie i od czego są one  uzależnione.

--

Z poważaniem

Iwona Czapla

 

 

Kochane Panny Młode 2018!

W przyszłym  roku wychodzicie za mąż. Już teraz zastanawiacie się nad wyborem swojej sukni ślubnej. To zupełnie zrozumiałe, ponieważ suknia ślubna, którą założycie w Dniu Ślubu to jeden z ważniejszych szczegółów, o które trzeba zadbać.

Nad wyborem sukni ślubnej dobrze jest zastanowić się dużo wcześniej. Pewnie każda z Was ma już wstępny pomysł na suknię, w której chce wystąpić w Dniu Ślubu.

Aby Wasze oczekiwania co do sukni ślubnej były zgodne z naszymi założeniami na nowy sezon 2018, mamy dla Was propozycję. Wysyłajcie do nas, na adres: mojasuknia2018@gmail.com, swoje faworytki w sukniach ślubnych, wysyłajcie do nas zdjęcia sukni, które Wam się podobają, dzielcie się z nami swoimi wyobrażeniami co do wymarzonej kreacji ślubnej. Wysyłajcie swoje sugestie, dzielcie się z nami pomysłami, oczekiwaniami oraz pytajcie o wszystko, o co chciałybyście nas zapytać :)

Chciałybyśmy, poprzez podany wyżej adres e-mail,  prowadzić z Wami stałą korespondencję na temat Waszej przyszłorocznej sukni ślubnej. Wasze propozycje, uwagi i wskazówki chciałybyśmy wykorzystać do jak najlepszego przygotowania się do nowego sezonu i dostosowania kolekcji 2018 do Waszych oczekiwań. Chcemy, poprzez wymianę korespondencji z Wami, poznać Wasze gusta, dostosować do Was naszą ofertę oraz mieć indywidualny kontakt z każdą Panią Młodą 2018, aby wspólnie przygotować dla Niej wymarzoną suknię ślubną.

Możemy również wspólnie zaprojektować suknię marzeń dla Pani Młodej. Jeśli macie swoje pomysły na wymarzoną suknię ślubną i chciałybyście aby suknia została uszyta dla Was według indywidualnego projektu, zachęcamy do kontaktu z nami. Uszyjemy niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju suknię ślubną specjalnie dla Ciebie.

Mamy nadzieję, że pomysł Wam się podoba i podejmiecie wyzwanie. Czekamy na Wasze listy!

W pierwszym mailu możecie do nas napisać w jakim fasonie sukni ślubnej chciałybyście pójść  do ślubu?

Czy jest to: księżniczka, litera A, empire, rybka, prosta czy może tea length?  :)