Piosenka
o Ksymenie

Maseczki ślubne

Od 16 lat pracuję w branży ślubnej. Pojawiały się w tym czasie różne wariacje modowe,  wyszukane dodatki, różnego rodzaju i długości wymyślnie upinane welony, artystyczne toczki, rękawiczki krótkie, za łokieć, peleryny itp.  Nigdy jednak nie myślałam, że do stroju ślubnego dołączą maseczki… Maseczki na twarz, które zakrywają piękną słowiańską urodę i z największą starannością wykonany makijaż ślubny autorstwa najlepszych wizażystek.

Jak długo potrwa taki obowiązek? Trudno powiedzieć…  Jako osoba, która ubrała tysiące pań młodych, nie jestem zwolenniczką tego obowiązkowego dodatku, nawet gdyby był wykonany z brylantów :(

Dzwonią do nas nasze Klientki i pytają, czy uszyjemy im maseczkę pasującą do sukni, aby nie musiały zakładać tej z apteki.

Ksymenki poświęciły czas i przygotowały kilka wzorów maseczek do wglądu. Nie mamy zamiaru robić masowej produkcji. Opracowałyśmy krój wygodny, odsłaniający bardziej oczy a silikonowe zauszniki zamiast gumek, są prawie niewidoczne. Wzór można ustalić z krawcowymi.

Jeśli jesteś zainteresowana zaprojektowaniem i uszyciem maseczki, prosimy o zgłoszenie tego faktu na 2 tygodnie przed ślubem >> salon@ksymena.com.pl lub tel. 32 285 38 83

Maska zwykła bez zdobień dla naszych Klientek w podarunku, a ręcznie zdobiona, z trzema warstwami tkaniny z dodatkami biżuterii to koszt 30 zł.

Uwaga: Maski nie chronią przed wirusem.