Piosenka
o Ksymenie

Wspaniale, że wychodzisz za mąż!

Wspaniale, że wychodzisz za mąż 🙂

Cieszymy się razem z Tobą i jesteśmy po to, aby pomóc Ci w wyborze najpiękniejszej sukni ślubnej, która spełni Twoje marzenia i oczekiwania.

 

 

Przeprowadzimy Cię przez cały proces wyboru odpowiedniego fasonu sukni, jak również pasujących dodatków, zamówienia, przymiarek, aż do momentu uroczystego oddania już gotowej Twojej sukni ślubnej.

 

Tak! Jest to moment uroczysty, bo suknia jest odpowiednio skrócona, odprasowana, a dobrane przez nas dodatki pasują idealnie 🙂 Po naszym przydatnym kursie poruszania się w sukni będziesz wiedziała jak elegancko prezentować suknię, aby olśnić narzeczonego i gości. Będziesz przygotowana przez nas na jeden z najpiękniejszych dni Twojego życia – to ceremonia ślubna i początek nowego życia.

 

Wkrótce spotkasz się z nami w Salonie Szczęśliwych Kobiet ❤️  Tak, tak, szczęśliwych! Wszystkie konsultantki są mężatkami i ja, jako właściciel salonu, w sierpniu 2019 r. dołączyłam do grona zadowolonych mężatek. Codzienne szczęście w małżeństwie przekładamy na naszą pracę, którą wykonujemy z zaangażowaniem i pasją, a każdą suknię zasilamy magią dobrego nastawienia i entuzjazmu.

 

Twoja suknia jest szyta kilometrami nici szczęścia, bo w naszym salonie praca konsultantek i krawcowych jest wykonywana z przyjemnością. 

 

Z przyjemnością będziemy gościć Ciebie i Twoją osobę towarzyszącą w naszym salonie!

 

Przez 18 lat działalności Salonu Ksymena, ubrałyśmy do ślubu kilka tysięcy zadowolonych kobiet i mężczyzn. Każdego Klienta traktujemy tak samo dobrze, niezależnie od tego jaką ma figurę i jaki jest Jego budżet. Służymy naszym wieloletnim doświadczeniem, wiemy o czym mówimy, bo codziennie otaczamy się tematami ślubnymi. Lubimy też dobry żart, ciepłą, luźną rodzinną atmosferę. Ty i Twoi towarzysze mogą rozmawiać z nami o wszystkim i pytać o wszystko. Mów otwarcie o swoich wymaganiach i pomysłach, aby konsultantka miała możliwość spełnienia Twoich oczekiwań i pomóc wybrać dla Ciebie wymarzony model sukni.

Przyjdźcie do nas w dobrym humorze i spędźmy razem cudowny czas w Królestwie Mody Ślubnej.

 

Powrót na stronę główną