Piosenka
o Ksymenie

Czas realizacji

Każdą suknię w Ksymenie można kupić od razu, w salonie, ze stanu magazynowego lub zamówić w innym rozmiarze lub kolorze. Czas oczekiwania na suknię: od 6 dni* do 6 miesięcy.

* Tryb ekspresowy – za dopłatą. 6 dni oczekiwania jest to czas przesyłki, jeżeli suknia jest w magazynie (dotyczy firm amerykańskich)

 

Termin realizacji określamy podczas wizyty w salonie, uwzględniając wymagania Klientki i czas jaki pozostał do ślubu. Termin zamówienia sukni jest również zależny od  konkretnego producenta, a także od wymogów danej firmy, popularności modelu jak i dostępności danej tkaniny.

 

Każdego dnia, nasz stan do sprzedaży to około 250 sukni, ciagle zmieniający się pod względem asortymentu i koloru. Suknie są sprzedawane codziennie i zamawiane w celu uzupełnienia oferty salonu.

 

Nasza lokalizacja – 5 km od lotniska Pyrzowice, jest korzystna dla klientów z zagranicy, m.in. z Norwegii, Anglii, Irlandii, Niemiec, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych oraz dla rodaków mieszkających poza krajem.

Układ szybkich węzłów komunikacyjnych sprawia, że chętnie przyjeżdzają do Ksymeny nie tylko Panie z całej Polski, ale także z Czech i Słowacji.

Dlaczego ? Klienci, szczególnie spoza kraju, doceniają oprócz 5*P także szybką realizację i elastyczność usług.

 

Kiedy zatem zamówić suknię ślubną ?

Jeżeli planujesz zmienić figurę, rozmiar sukni będzie zamówiony według ustalonego rozmiaru w salonie, a korekty naniesione podczas przymiarki.
Personel Ksymeny przyjmuje taką ilość zamówień, aby zapewnić wysoki poziom krawiecki i zagwarantować wysoką jakość obsługi Klienta od początku zamówienia do końca jego realizacji.

 

Decyzja należy do Ciebie. Warto jednak wiedzieć, że składając zamówienie wcześniej będziesz spokojniejsza i będziesz miała czas na zajmowanie się innymi skomplikowanymi sprawami związanymi z organizacją ślubu.

 

Powrót na stronę główną