Kilka dni temu na moim blogu podpowiedziałam Wam w jaki sposób wybrać osobę do pomocy w założeniu sukni ślubnej. Dzisiaj chcę poruszyć temat mężczyzn… Pomyślisz być może, że przecież Twój narzeczony nie potrzebuje nikogo do wciągania spodni 🤦‍♀️ Pewnie, że nie :)

 

Wszyscy wiemy, że ze strojem męskim jest mniej zamieszania, jest po prostu łatwiej i szybciej :))
Nie mniej jednak, męski strój ślubny jest bardzo ważny a wizerunek Pana Młodego powinien być spójny ze stylizacją Pani Młodej i równie elegancki.

 

Podobnie jak w przypadku sukni ślubnej, również przy odbiorze smokingu czy garnituru, Ksymenki tłumaczą jak dobrze prezentować się w eleganckim stroju męskim. Podpowiedzą jaką sylwetkę przyjąć podczas zdjęć, którego guzika nie należy zapinać oraz jak prawidłowo umieścić muchę czy plastron pod kołnierzykiem koszuli.

 

 

Ważnym elementem, dla naszego zespołu, jest poinstruowanie narzeczonego kiedy ma być dla Ciebie pomocą, kiedy ma podać Ci dłoń, jak z gracją podejść do błogosławieństwa czy jak wziąć Cię na ręce, aby nie nadepnąć sukni. Inaczej należy podnieść żonę 👰 w sukni typu syrena, a innym sposobem w księżniczce. Znamy metody gwarantujące sukces i nie zawahamy się ich zdradzić 😀

 

Jeżeli Twój narzeczony ma znającego się na zasadach męskiego ubioru świadka to całe szczęście, jeżeli nie, dobrze będzie jak kobiece oko popatrzy czy wszystko w porządku 👌

 

Mariusz – świadek mojego męża wcielił się w swoją rolę idealnie 👍 Zaangażowanie uchwycone na zdjęciu 😀😀

 

 

~ Iwona Czapla-Szura