Na stronie Salonu Ksymena, w zakładce O nas napisane jest m.in. o tym, że nasz salon jest przystosowany do przyjęcia maksymalnie trzech osób towarzyszących jednej Pannie Młodej przymierzającej suknie ślubne. Skąd to ograniczenie?  

 

 

Moje założenie ograniczonej ilości osób to chęć zagwarantowania Klientkom rodzinnej i spokojnej atmosfery podczas wyboru tej najważniejszej sukni. Często naszymi gośćmi są osoby, które wiedzą od swoich znajomych, że prowadzimy politykę wysokiego komfortu Klienta, zapewniamy nie tylko intymność i tajemnicę zawodową, ale również zwykłą swobodę i spokój podczas wyboru sukni.  To niezmiernie ważny aspekt odpowiedniej obsługi Klienta. 

Codziennie mamy do czynienia ze zróżnicowanymi charakterami i oczekiwaniami ludzi. Jest wiele kobiet, które najzwyczajniej wstydzą się kiedy inne osoby zerkają na nie podczas przymiarki. Są osoby, które peszą się nawet jeżeli słyszą za dużo głosów. Każdy człowiek ma inny charakter i osobowość i każdy oczekuje indywidualnego podejścia. Jako właściciel salonu, robię wszystko aby to zapewnić.

Moje 15-letnie doświadczenie mówi, że w dużej grupie, nawet najbardziej życzliwych osób, bardzo trudno jest wybrać suknię, ponieważ każdy chce ubrać przyszłą Pannę Młodą na swój styl. Wielokrotnie byłyśmy świadkami płaczu i wyraźnego zdenerwowania PM. Oczywiście, oprócz tych sytuacji, są również wesołe spotkania, z humorystycznym podejściem :)

Układ salonu jest komfortowy dla naszych Klientek i dla osób obsługujących, niemniej jednak wyciągnięcie sukni z szaf znajdujących się poza pokojami do mierzenia i przemieszczenie się z nimi, przy dużej ilości osób, jest wręcz niemożliwe.

Jeżeli ma Pani zgraną grupę osób towarzyszących, jesteśmy w stanie wszystkich Państwa przyjąć w tygodniu, w godzinach przed otwarciem salonu, czyli około godziny 9.00 lub 10.00.

Zarezerwowanie salonu na 1,5 godziny, za dodatkową opłatą, to opcja dla osób, które chcą wybrać suknię bez obecności innych Klientów. W cenie 500 zł zapewniamy:  dobór sukni pod opieką dwóch stylistek,  wysłanie na adres e-mail zdjęć mierzonych sukni, kawę, herbatę, wodę, wino musujące, poczęstunek.

Zobacz więcej 

Wybierz najbardziej odpowiadającą Ci wersję spotkania w salonie – dostosujemy się do Twoich potrzeb!

~ Iwona Czapla