Ostatni tydzień przyniósł mi ogrom radości. Kolega przywiózł mi z Polski książkę, o której ostatnio pisałam. Wzięłam ją do ręki. Doznałam uczucia wyjątkowego, aczkolwiek dziwnego.

 

Przez ponad 40 lat trzymałam w ręku i czytałam książki innych autorów. Kiedyś wydawało mi się, że napisanie książki jest zupełnie niedostępne dla normalnego człowieka. Czasy jednak się zmieniły i wciąż zmieniają!🙂 Ty też możesz przedstawić swój punkt widzenia i postrzegania, w obszarach, na których się znasz 🙂

 

 

Życzę Ci, abyś kiedyś mogła wziąć do ręki książkę, otworzyć na stronie z Twoim osobistym rozdziałem i kolejny raz przeczytać z dumą jego tytuł. Życzę Ci, abyś napisała całą książkę, nie tylko rozdział.

 

Ciepłe przyjęcie mojego przedsięwzięcia przez rodzinę, przyjaciół i znajomych dodatkowo uskrzydliło mnie do dalszych działań. Dziękuję ślicznie za emocje i wszystkie dobre słowa. Jest mi cudownie być z Wami  🙂

 

Janek Flonc – kolega z klasy szkoły podstawowej, zadzwonił do mnie w sobotę, aby pogratulować mi wydania książki. Nie widzieliśmy się ponad 30 lat.

Jego telefon był dla mnie ogromną niespodzianką i wyjątkowym wyróżnieniem. W klasie podziwiłam Go za jego pamięć, nieprzeciętny umysł i wszechstronne zainteresowania. Cechy te wyróżniają Go do dzisiaj 😁 

Nie raz, nie dwa, spoglądałam na Niego ze szkolnej ławki i myślałam sobie: ” Janek to ma szczęście… Też chcę mieć w sobie to coś..” 😁

 

Janek nieświadomie odbił piętno w moim dorosłym życiu.  Na lekcji języka polskiego, mieliśmy do analizy wiersz, którego tytuł brzmiał: „Bez tytułu”.

Nauczycielka zapytała wtedy całą klasę: “Skąd wiecie, że ten wiersz jest bez tytułu” ?

 

Cała klasa milczy…

 

Już chcę powiedzieć, że z tytułu przecież, ale Janek mnie wyprzedził. Kolega zgarnął piątkę, a ja już w podstawówce dostałam konkretną lekcję, którą pamietam i stosuję do dzisiaj:

Kiedy jestem pewna własnych myśli i działań, nie waham się, działam od razu! 

 

Dzięki Janek, że mnie wyprzedziłeś 🙂

 

Tylko działanie rodzi działanie, które daje wyniki. Jakie są działania i wiedza, takie wyniki.

 

Gdy dostałam od właściciela wydawnictwa, Marcina Osmana, maila z zaproszeniem do wydania wspólnej książki, decyzję podjęłam od razu. Tym sposobem, poprzez moje działanie, spełniam swoje marzenie i mogę dać wartość innym, poprzez opisanie swoich doświadczeń. Opisali je też inni współautorzy książki.

 

Jeśli szukasz pomysłu jak poradzić sobie ze swoimi sytuacjami lub po prostu chcesz przeczytać dobrą książkę, możesz ją zamówić TUTAJ 

 

Jeśli nosisz się z zamiarem napisania swojego rozdziału, książki, bloga itp., zacznij już dziś lub dokończ to co już kiedyś zaczęłaś.

 

 Jeśli masz jakieś zaległości w domu, w zdybywaniu wiedzy, zacznij i działaj!

 

Jeśli chcesz zrealizować swoje plany i marzenia, zacznij działać!

 

Działaj w płaszczyznach dla siebie ważnych i istotnych. Nie poddawaj się i bądź Szczęśliwą Kobietą. Nie czekaj na cud. Cud jest tu i teraz!

 

Pięknego tygodnia Ci życzę. Ja też działam dalej.

 

~ Iwona Czapla-Szura

Strona jest prawie na ukończeniu

Czy strona zawiera wszystkie potrzebne Ci informacje ? Jeśli, nie – napisz salon@ksymena.com.pl