Piosenka
o Ksymenie

SZELKI by Wilvorst

Informacja dla Klienta:

Szelki z kolekcji Wilvorst -  na życzenie Klienta jest możliwość zamówienia wybranego modelu szelek z katalogu Wilvorst.   


SZELKI by Wilvorst

Te nowe gwiazdy mody ceremonialnej i wieczorowej wykonane są z ekskluzywnych tkanin kamizelkowych, a to daje gwarancję, że będą idealnie pasowały do muszki, poszetki i oczywiście kamizelki, z którą je połączymy.

WILVORST interpretuje szelki w ceremonialny sposób. W ten sposób wykreowany został nowy dodatek, który pozwala stworzyć wiele nowych, indywidualnych stylizacji i zestawów o wysokim potencjale mody. Ten nowy, modny dodatek jest odzwierciedleniem miłości WILVORST do mody, którą firma oferuje od roku 1916.

Szelki to świetny dodatek to perfekcyjnego ZESTAWU ŚLUBNEGO DLA PANA MŁODEGO. Wciąż dodają mu szyku kiedy wieczorem na przyjęciu ściągnie już marynarkę i kamizelkę. Automatycznie tworzy się nowy styl jeśli szelki są pod kamizelką.

W połączeniu ze smokingiem, szelki i dopasowana muszka to absolutny hit, idealny na oficjalne przyjęcia oraz na imprezę w klubie. Prawdziwa stylizacja przejawia się w szczegółach zestawu.

Jako trendy  STREETWEAR szelki idealnie pasują do niebieskich jeansów, mokasynów i koszuli - bardzo odważny mężczyzna uzupełni ten zestaw kapeluszem :)