Piosenka
o Ksymenie

Garnitur klasyczny i do ślubu PROMOCJA

Włoska, 100% wełna firmy Lanificio F.LLi Cerruti

Doceniana na całym świecie przez znawców włoska wełna światowej sławy domu mody Cerutti. Tkanina wysokiej sprężystości sprawia, że jest niegniotąca. Miękka, delikatna, spełniająca najwyższe wymagania dotyczące wzornictwa i jakości.

Wiedząc, że garnitur jest wizytówką eleganckiego mężczyzny, przykładamy ogromną wagę do starannego wykonania każdego modelu jaki oferujemy w naszym salonie.

Zwróć uwagę na garnitury klasyczne w modnym kolorze granatowym, o ponadczasowym fasonie, które aktualnie możesz kupić w naszym salonie W PROMOCYJNEJ CENIE. Wyróżnia je najwyższa jakość wykonania i dbałość o każdy szczegół. Garnitury te sprawdzą się w codziennych stylizacjach a po założeniu muszki i poszetki czy kamizelki całość nabierze ślubnego stylu.

 

Garnitur granatowy, model 60-048N1-63 to elegancki, ponadczasowy garnitur o kroju modern fit uszyty z najwyższej włoskiej 100 % wełny Guabello. Marynarka posiada wygodne rozcięcia boczne, model zapinany jest na 2 guziki i wyposażony w kieszonkę na piersi. Zgrabne kieszenie wykończono patką. Otwarte klapy zaprojektowano z niezwykłą starannością, podobnie jak wewnętrzną kieszeń, która wykończona jest tkaniną wierzchnią. Guziki wykonane zostały z prawdziwej masy rogowej. Garnitur cechuje wysoka jakość wykonania i  wygoda w noszeniu.

Cena regularna: 2199 zł

Cana promocyjna: 1499 zł


Garnitur granatowy 70-061s0-63 to garnitur biznesowy o kroju modern fit. Marynarka ze stębnowaniem AMF czyli imitacją ściegu ręcznego. Posiada otwarte klapy oraz kieszonkę na piersi, zaś kieszenie opatrzone są patką. Eleganckie rozcięcia boczne wpisują się w top trendy na sezon 2021/2022.  Wysokiej jakości wełna i stylowy krój sprawiają, że model ten jest idealną propozycją dla wymagających mężczyzn, którzy cenią sobie pewny wygląd. O szykownym wyglądzie decyduje klasa i modny styl.

Cena regularna: 2499 zł

Cana promocyjna: 1599 zł