Piosenka
o Ksymenie

BLACK WEEK

Drodzy Panowie!

U nas BLACK WEEK trwa dłużej :)

*promocja obowiązuje do 22.12.2018 r. lub do wyczerpania zapasów

- 50 % koszule męskie

2 GARNITURY w cenie 1

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI:

 

 

 

 

 

 

 

 

Podsumowując i opierając się na wyborach panów w tym roku - przykładowo Pan Młody wybiera smoking niemieckiej marki za 2200 zł, a jego kolega czy ojciec garnitur za 1500 zł. Koszt dwóch garniturów to 3700 zł, ale w czasie promocji panowie zapłacą  2200 zł (wartość droższego garnituru).
Jeżeli przyjdą Panowie i wybiorą np. dwa garnitury po 2200 zł, to zapłacą w sumie tylko 2200 zł.

Warto zrobić rekonesans przed wyjazdem do nas, zapytać kto ze znajomych reflektuje na okazjonalny zakup wygodnego garnituru i koszuli, aby wiedzieć jak połączyć siły.

Jak wybrać odpowiedni dla siebie garnitur? Na co zwrócić uwagę? Jak łączyć dodatki?

Ślub to wyjątkowy dzień, wyjątkowe chwile i ważna obietnica składana przez małżonków na całe życie. W tym dniu wszystko jest nadzwyczajne i niepowtarzalne. Te cudowne chwile chcemy uświetnić także naszym wyglądem.

Zarówno Para Młoda jak i najbliższa rodzina i świadkowie powinni w tym dniu prezentować się pięknie. Dlatego trzeba zadbać o niepowtarzalny ubiór nie tylko Pani Młodej, ale również Pana Młodego, Ojca, Świadka i Teścia. Dzięki temu, w dniu ślubu, będziecie mogli czuć się pewnie i swobodnie.

 

Druga skóra w stylu boho

Kiedyś przyszły pan młody na ślub kupował czarny, ponadczasowy garnitur, który zamierzał wykorzystać jeszcze przy wielu innych okazjach. Te czasy dawno odeszły w zapomnienie. Dziś przed ołtarzem zachwycać powinna nie tylko panna młoda, ale też jej przyszły mąż – najlepiej w modnym, dobrze skrojonym i dopasowanym do sylwetki garniturze. A jest w czym wybierać.

 

Mężczyzna na zakupach

Do pierwszej wizyty w salonie mody ślubnej należy się odpowiednio przygotować. Najlepiej wcześniej zadzwonić do salonu i umówić się na spotkanie z konsultantką. Przymierzenie kilku, kilkunastu fasonów zwykle zajmuje około godziny.

Zachęcamy, aby panowie poszukujący garnituru ślubnego do salonu przyjechali ubrani w jednokolorową koszulę, najlepiej w białym kolorze, mile widziane jest też wyjściowe obuwie.

Czas realizacji zamówienia garnituru wynosi zwykle od 4 do 12 tygodni. Najlepiej skompletować strój dla pana młodego na 3 miesiące przed ślubem, a miesiąc przed uroczystością wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik.

W domu garnitur powinien wisieć na odpowiednich wieszakach, w "oddychającym" pokrowcu. Warto też korzystać z usług salonów, które świadczą usługę odprasowania stroju przed ślubem (usługa dostępna w Salonie KSYMENA).

 

Smoking nadaje szyku

O wyborze stroju powinno decydować kilka czynników, m.in. charakter planowanej uroczystości, typ sylwetki pana młodego, ale również jego osobowość. Choć część klientów wciąż skłania się ku klasycznym garniturom, liderem w modzie ślubnej staje się smoking.

Szczególnie pożądane są bardzo szczupłe fasony DROP8 oraz typu slim line. To dobre rozwiązanie dla panów, którzy chcą, aby marynarka była ich "drugą skórą", co umożliwia odpowiednia sprężystość tkaniny. Im węższe spodnie wybierzemy, tym krótsze będą nogawki, przeważnie do obcasa. W takim przypadku zaleca się założenie długich skarpet. Za to po mistrzowsku prezentować się będą czarne lakierki.

Mile widziane są też głęboko wycięte kamizelki, które dobrze prezentują się w połączeniu z koszulą smokingową lub krytą plisą i muchą w odpowiednim kolorze.

Z kolei smoking o lekko dopasowanym kroju, podobnie jak garnitury zapinane na jeden guzik, to doskonała propozycja dla panów z brzuszkiem. Jeden guzik w odpowiednim miejscu oraz kołnierz szalowy optycznie wydłużają sylwetkę. Dlatego taki fason popularnością cieszy się też wśród ojców panien młodych, którzy również chcą dobrze się prezentować.

Jednak nawet perfekcyjnie skrojony garnitur nie będzie dobrze leżał na źle dobranej koszuli.

 

Koszula

Koszula powinna być idealnie dopasowana do sylwetki, zwłaszcza jeśli ma być dodatkiem do slimowanego garnituru.

Przy nadmiarze tkaniny marynarka będzie się źle układała. Najlepszym wyborem będzie koszula ze 100% lub, jeśli prasowanie materiału okaże się zbyt kłopotliwe, przynajmniej 80% bawełny. Standardem są spinki do mankietów. Dobrze też wziąć ze sobą dodatkową koszulę na przebranie, zwłaszcza w upalny dzień.

 

Swobodna elegancja

Swoboda, wygoda i radość – to wyznaczniki stylu boho. To najnowszy trend, dający nowoczesnemu panu młodemu duże pole do popisu, zwłaszcza w kwestii kolorystyki, która może odbiegać od utartych schematów. Mile widziane są kolorowe kamizelki i fantazyjnie ułożone poszetki. Nieformalne sportowe elementy pozwalają wprowadzić do stylizacji odrobinę „luzu”.

Muszki… Muszki przeżywają okres swojej świetności. Dostępne są modele o zróżnicowanych kształtach i kolorach, nawet w tkaniny drukowane, a dla panów kreatywnych – muchy wiązane. Natomiast krawat nie jest popularnym dodatkiem do stroju ślubnego. Wyjątek stanowi często zakładany w Wielkiej Brytanii żakiet angielski, zwany też surdutem angielski, który łączy się z kolorową kamizelką i krawatem. Alternatywą dla krawata jest bardziej obszerny plastron, którego elegancki charakter można podkreślić szpilką z perłą. Warto zaznaczyć, że poszetka, czyli ozdobna chusteczka wkładana do górnej kieszeni marynarki, pasuje tylko do muchy i plastrona, nigdy do krawata.

Choć obecnie niezwykle popularne są granatowe garnitury, czerń niezmiennie pozostaje ponadczasowa i elegancka. Aby dodać jej odrobinę nowoczesności, można zdecydować się na unikatowe dodatki, takie jak trotuar w kołnierzu, innowacyjne odszycie kieszeni czy guziki z masy perłowej.

 

Wszystko zależy od Was, od waszej osobowości i stylu jaki chcecie zaprezentować w dniu ślubu ale także od tego w czym będziecie czuć się sobą a tym samym po prostu dobrze :)