– Kochanie, pojedźmy przymierzyć garnitur. 

– Oj, daj spokój, mam jeszcze czas, ślub za kilka miesięcy.

 

Znacie to ?  Prawda ?

 

No coż…  Bywa i tak, ale czasy i świadomość Klienta, a przede wszystkim produkt zmieniają się.

Panowie często myślą, że pójdą do ślubu po prostu w garniturze… Nie myślą o nowoczesnych rozwiązaniach, bo w galeriach takich nie ma, w gazetach o nich nie piszą, więc skąd mają wiedzieć co w trawie piszczy… :)

Zainteresowałam się marką WILVORST kilka lat temu ze względu właśnie na innowacyjność kroju i tkaniny.

 

WYGLĄDAJ Z KLASĄ I NIE ZGIŃ W TŁUMIE GOŚCI TAK SAMO UBRANYCH JAK TY

Tak, tak, sama prawda, więc zanim kupisz zwykły w kroju garnitur, przymierz z ciekawości żakardowy surdut lub dobrze dopasowany w kilku wariantach i kolorach smoking, zwróć uwagę na oddychającą podszewkę, guziki, elementy ozdobne a potem podejmij decyzję. Decyzja należy do Ciebie.

Przecież Pannie Młodej też mierzymy kilka lub kilkanaście sukni zanim podejmie decyzję. Ty jesteś równie ważny!

 

U NAS MĘŻCZYZNA MOŻE LICZYĆ NA POMOC, DOBRANIE ROZMIARU, KOLORU I FASONU

DLACZEGO DOBRZE JEST JUŻ WCZEŚNIEJ ZROBIĆ REKONESANS ?

Osobą decyzyjną jesteś TY.

Czekamy na samochody, meble, rezerwujemy wcześniej wczasy… Do tego asortymentu należy zaliczyć także garnitury Wilvorst.

Wszystkie, które posiadamy w salonie (a jest ich około 150) możecie kupić od ręki, ale czasami bywa, że trzeba złożyć indywidualne zamówienie, bo podczas przymiarki okazuje się na przykład, że podoba się Klientowi gatunek i krój, ale chce garnitur w innym kolorze… I tu drodzy Panowie, najdłuższy czas realizacji to 10 tygodni, plus czas dostawy. Częstym przypadkiem są zamówienia marynarki w innym rozmiarze niż spodnie lub rękawa dla kulturysty.
Należy wziąć pod uwagę również okres urlopowy w fabrykach polskich i niemieckich oraz ewentualne korekty, na które też musimy mieć czas. Nie przyjmujemy zamówień, które są na pograniczu czasu realizacji.

 

Wynika z tego, że Panowie, którzy mają wesele w lecie, już teraz powinni zrobić wstępny rekonesans :)