Suknia SINCERITY Model 3974

Raz w życiu poczuć się jak królewna z bajki? W tej kreacji to  nic trudnego. Suknia princeska z wielowarstwowego tiulu i koronki, ozdobiona koralikami, z dekoltem w serduszko i odkrytymi plecami.

Suknia Sincerity 3974 / Kolekcja 2018

Suknia SINCERITY Model 3975

Romantyczne suknia dla Panny Młodej spragnionej baśniowego splendoru.Balowa kreacja, z seksownym dekoltem V i krótkimi rękawkami z koronki igłowej. Ornamentowe aplikacje na plecach i zdobny gorset tworzą niezapomniany efekt.

Suknia Sincerity 3975 / Kolekcja 2018

Suknia SINCERITY Model 3981

Niezwykle efektowna suknia w formie rybki.  Cała zdobiona koronką, z haftowanymi długimi rękawami i zaskakującym tyłem. Nie jedno, nie dwa, ale trzy wycięcia na plecach.  Dół spódnicy wykończony koronkową bordiurą.

Suknia Sincerity 3981 / Kolekcja 2018

SERIA SINCERITY MODEL 3982

Pełna klasy i elegancji princeska. Suknia balowa z tiulu i koronki igłowej zachwyca dekoltem w stylu Królowej Anny, pięknymi aplikacjami, naszywanymi ręcznie koralikami i koronkową bordiurą wykańczającą dół spódnicy.

Suknia Sincerity 3982 / Kolekcja 2018

Suknia SINCERITY Model 3983

Suknia o kroju litery A, z szyfonową spódnicą miękko układającą się przy każdym ruchu, spowoduje, że Panna Młoda w tańcu będzie czuć się wyjątkowo. Gorset ozdobiony aplikacją z haftowanej koronki, z okrągłym dekoltem i krótkimi rękawkami. Plecy przezroczyste zdobione koronkowymi ornamentami i guziczkami.

Suknia Sincerity 3983 / Kolekcja 2018

 

Strona jest prawie na ukończeniu

Czy strona zawiera wszystkie potrzebne Ci informacje ? Jeśli, nie – napisz salon@ksymena.com.pl