Weź udział w naszym konkursie „Jesienne spacery” – umieść w komentarzu pod postem konkursowym na FB najpiękniejsze zdjęcie swojego dziecka z jesiennego spaceru. Do wygrania 2 zestawy pościeli dziecięcej („Jednorożec” i „Pan Szop”).

Przejdź na FB profil Ksymeny, aby wziąć udział w konkursie: KONKURS

Złota Polska Jesień za oknem w pełni! Na ulicach i w parkach leżą kasztany i kolorowe liście. Jeśli pogoda sprzyja, jesień może być najpiękniejszą porą roku. Warto to wykorzystać i wybrać się ze swoim maluszkiem na spacer, a przy okazji zrobić zdjęcie swojej pociechy podczas zabawy na świeżym powietrzu.

Pokażcie nam zdjęcia ze swoich jesiennych spacerów i zabaw Waszych dzieci na świeżym powietrzu. Wygrajcie pościel dla swojego maluszka!

 

Informacje o nagrodzie konkursowej:

Nagrodą w konkursie są dwa zestawy: Kocyk do łóżeczka lub wózka z poszewką na poduszkę („Jednorożec” oraz „Pan Szop”). 

Pościel wykonana jest z dwóch rodzajów dzianin: miłej w dotyku tkaniny bawełnianej oraz puszystego polaru minky. Oba materiały są bardzo miłe w dotyku i delikatneZarówno polar minky, jak i dzianina bawełniana posiadają certyfikat „Bezpieczny dla dziecka”, wydany w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi.

W skład zestawu (pościel „Jednorożec” oraz „Pan Szop”) wchodzi:

  1. KOCYK DWUSTRONNY z zamkiem; wymiary: 70 x 100 cm; materiał: polar minky, bawełna premium
  1.  POSZEWKA NA PODUSZKĘ o wymiarach: 50 x 50 cm; materiał: bawełna premium

Kocyk dwustronny może być wykorzystany na dwa sposoby, jako:

– kocyk – w ciepłe dni służy jako lekkie okrycie i idealnie sprawdzi się w dziecięcym wózku i łóżeczku

 kołderka – w chłodne dni, po umieszczeniu wewnątrz wkładu, kocyk spełnia rolę cieplutkiej kołderki (zestaw nie zawiera wkładu). Wygodny  i delikatny zamek, wszyty do kocyka, umożliwia proste wkładanie i wyjmowanie wkładu.