ksymena_kampania_RAZEM

Wystarczy kupić suknię ślubną i jeden garnitur lub smoking z naszej oferty (niekoniecznie dla narzeczonego), do 19.12 2015 r.

– W ofercie 200 garniturów w zróżnicowanym rozmiarze

– Lekkie i wygodne garnitury w kolorze granatowym, niebieskim, grafitowym, czarnym

– Smokingi czarne i granatowe

– Garnitury i smokingi są taliowane

– Dla panów z nietypową sylwetką szyjemy na miarę

– Wyprzedajemy koszule za połowę ceny i spinki do mankietów

DSC_0284-tile

Uwaga! Asortyment nie będzie prowadzony w 2016 roku

– Zyskujecie 680 zł

– Wykonujemy poprawki krawieckie

– Tylko dla naszych klientów usługa – odprasowanie garnituru i koszul przed ślubem (20 zł) – idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią prasować :)

DSC_0235

Dzień ślubu planuje się w najdrobniejszych detalach. Ma być idealny. Rangę tego wyjątkowego dnia podkreśla się specjalnym strojem. Nie ma w tym nic złego. W tym szczególnym dniu zarówno Panna Młoda jak i Pan Młody powinni wyglądać wyjątkowo pięknie.

Strój ślubny Pana Młodego powinien być dopasowany do stroju Pani Młodej. Z punktu widzenia ubrania męskiego, zarówna Pana Młodego jak i gości weselnych, ważne jest jak będzie ubrana Pani Młoda. Obowiązuje tu jedna zasada – nikt nie powinien być ubrany bardziej formalnie niż Pani Młoda.

W naszym salonie pomożemy Wam dobrać odpowiednią suknię ślubną, doradzimy też przy wyborze właściwego stroju dla Pana Młodego. Pomożemy zestroić ze sobą wszystkie elementy. Dołożymy wszelkich starań aby zarówno suknia ślubna jak i garnitur Pana Młodego oraz stroje rodziców, świadków i gości weselnych współgrały ze sobą i tworzyły piękną całość.

A dla tych, którzy kupią u nas suknię ślubną i garnitur przygotowaliśmy kuszącą ofertę :)

PANNA MŁODA – zobacz więcej

MODA MĘSKA – zobacz więcej