Pierwsza przymiarka

Pierwsza przymiarka, jak sama nazwa wskazuje, to czas na przymierzenie zakupionej sukni w naszym salonie. Celem przymiarki jest zaznaczenie oczekiwanej długości sukni i naniesienie ewentualnych korekt oraz dobranie welonu i biżuterii. 

Jak wygląda takie spotkanie ?

  1. Buty ślubne są obowiązkowe, ponieważ do wysokości obcasa zaznaczamy długość sukni. Zabierz również biustonosz ślubny w kolorze ciała lub bieliznę modelującą, jeśli jest ustalona.

2. Podobnie jak podczas wyboru sukni, na początku spotkania zapraszamy Cię do przymierzalni. Załóż wtedy swoje obuwie ślubne. Czekamy w pobliżu na informację z Twojej strony, że jesteś już w samej bieliźnie i jesteś gotowa na założenie sukni. 

3. Po prawidłowym osadzeniu sukni na sylwetce, zaznaczamy prawidłową długość sukni oraz zaznaczamy podpięcie trenu lub miejsce ścięcia. 

  1. Zdejmuję suknię, podczas gdy TY oglądasz błyszczącą biżuterię, w tym czasie suknia jest skracana i zakładamy Ci ją ponownie. Wtedy sprawdzam jak swobodnie chodzisz po salonie, czy jest Ci wygodnie. 
  2. Prezentuję Ci jak usiąść w sukni ślubnej, w którym miejscu dobrze jest chwycić wszystkie warstwy, aby wejść do samochodu, jak uklęknąć i na jakiej wysokości trzymać bukiet. Wtedy robię Ci zdjęcia i krótkie video, abyś mogła zobaczyć efekt :) 
  3. Gdy suknia jest już wymaganej długości, wtedy skupiamy się na przymierzeniu pasującej biżuterii i welonów. 
  4. Biżuterię mamy w salonie dedykowaną sukniom ślubnym, a welonów mamy aż kilkadziesiąt, a każdy z innym wykończeniem. 
  5. Gdy już w pełni Cię wystylizujemy, robię znów zdjęcia i nagrywam krótkie video do Twojej dyspozycji. Przydają się do wizażystki, fryzjera i florystki oraz do Twojego częstszego jeszcze niż do tej pory uśmiechu :) 

Takie spotkanie trwa do dwóch godzin. Na koniec umawiamy się do odbioru sukni lub jeśli jest konieczność do ponownej przymiarki. Ty wracasz do domu w pełni szczęśliwa, że tak pięknie wyglądasz, a my dalej pracujemy przy Twojej sukni. Suknię otrzymujesz od nas dopasowaną i wyprasowaną każdą warstwę. 

 Odbiór sukni

To również umówione spotkanie, ale zdecydowanie krótsze, bo wszystko jest dla Ciebie gotowe. Jeśli masz życzenie,  podczas odbioru sukni możesz połączyć się internetowo z bliskimi, aby wspólnie cieszyć się Twoim szczęściem i doskonałym wyglądem.

 Moja sugestia: gdy kupisz buty do ślubu, nie trzymaj ich w pudełku ale chodź w nich po domu czy też zabierz na kurs tańca. Pozwoli Ci to „zaprzyjaźnić się” z butami i uniknąć bolących stóp w najważniejszym dniu Twojego życia. 

 

Pracownia Ksymeny jest czynna od wtorku do piątku od godziny 9.00 do 17.00 i w tej porze nasze krawcowe zajmują się pracami przy sukniach ślubnych, przymiarkami, prasowaniem i wydawaniem przygotowanych sukni dla Klientek.

 

Powrót na stronę główną

Strona jest prawie na ukończeniu

Czy strona zawiera wszystkie potrzebne Ci informacje ? Jeśli, nie – napisz salon@ksymena.com.pl