Z powodu dużego zainteresowania sukniami Jarice, na Waszą prośbę, przedłużyliśmy obecność sukni tej marki w naszym salonie :)
Ostatnia szansa dla klientek, które pokochały markę Jarice – suknię tej marki możesz kupić w Ksymenie do poniedziałku, 4 grudnia.
Dodatkowo, przygotowaliśmy dla Was RABAT – pierwszym 3 Klientkom, które kupią suknię marki Jarice, Ksymenki dają rabat – 15%

Jeśli odwiedzisz nas w Salonie do 4.12, oprócz sukni ślubnych, które mamy w stałej sprzedaży, będziesz miała możliwość przymierzenia sukni ślubnych, które gościć będą u nas jeszcze tylko kilka dni.

4 grudnia suknie opuszczą nasz salon i wrócą do swojej rodzimej Belgii. Skorzystaj z możliwości, odwiedź nasz salon i miej jeszcze większy wybór   Może jedna z tych sukni czeka właśnie na Ciebie 

>> Zobacz więcej <<


Suknia ślubna MADRID
Powiew świeżości a jednocześnie pewna dawka klasyki. Suknia o kroju litery A z przepiękną koronką zdobiącą gorset, z odkrytymi plecami, pozwoli każdej Pannie Młodej podkreślić atuty figury i wydobyć z Pana Młodego jęk fascynacji.

 


Suknia ślubna MANTRA

Zmysłowa suknia, z solidną dawką seksapilu. Głęboki dekolt V, ozdobiony koronką, przezroczyste plecy pokryte haftem, lekko plisowana spódnica i katedralny tren wywołają westchnienie zachwytu.


Suknia ślubna MARGRETH

Panna Młoda jako księżniczka? Nic prostszego, w odpowiedniej sukni. Długi katedralny tren dodaje splendoru, a koronka zdobiąca gorset, szerokie ramiączka oraz odkryte plecy przyciągną wzrok wszystkich.


Suknia ślubna MELBA

Bogato zdobiona suknia dla Panny Młodej szukającej powiewu romantyzmu. Kreacja o kroju A, zdobiona paskiem z kryształków, katedralnym trenem oraz koronkami. Istotnym elementem jest sznurowanie gorsetu na plecach, które dodaje sukni zmysłowości.


Suknia ślubna MERIDITH

Princeska w swojej najlepszej formie. Ozdobiony koronką gorset, którego aplikacje przechodzą na spódnicę. Dekolt w formie serca, przysłonięty tiulem, który zmysłowo otula także plecy. Suta, ale lekka spódnica pozwoli każdej Pannie Młodej zamienić się w tańcu w obłok.


Suknia ślubna MONTANA

Suknia o klasycznym kroju A, z ozdobnym paskiem i bogatymi koronkami zdobiącymi gorset i plecy kreacji. Dla Panien Młodych chcących wyglądać subtelnie, a jednocześnie kobieco.


Suknia ślubna MYKONOS

Pełna seksapilu, kobieca suknia o kroju rybki. Bogato zdobiona koronką, z aplikacjami pokrywającymi równomiernie spódnicę oraz tren. Przezroczyste długie rękawy, odkryte plecy oraz dekolt w serce przyspieszą bicie serca Pana Młodego.


Suknia ślubna ORPHELIA

Zapierająca dech w piersiach suknia o kroju rybki. Przylegająca do ciała wyeksponuje figurę Panny Młodej, a zdobienia pozwolą jej zabłysnąć. Długi tiulowy tren, ozdobiony koronkowymi aplikacjami doda każdemu ślubowi splendoru niemalże królewskiego.


Suknia ślubna OPIUM

Zniewalająca kreacja, jak z kart powieści. Suknia rybka z koronki, z rękawami do łokci i odkrytymi ramionami. Wzrok przyciąga seksowne sznurowanie gorsetu na plecach i zdobienia na trenie, który będzie sunął za Panną Młodą w drodze do ołtarza.


Suknia ślubna NANCY

Suknia dla nowoczesnej Panny Młodej. Prosta, ozdobiony koronką gorset w łódkę i subtelnie przysłonięty tiulem, pozwoli cieszyć się tym ważnym dniem i wirować w tańcu do białego rana.