Piosenka
o Ksymenie

Wybierz opcję wizyty idealną dla siebie

Poczuj się u nas dobrze i wybierz opcję wizyty, która najbardziej Ci odpowiada. 

Wybierz pakiet najlepiej dostosowany do Twoich oczekiwań, tak aby wyobrażenia co do wizyty w salonie spełniły Twoje oczekiwania. 

 

WIZYTA 50 minut – bezpłatna

Wizyta bezpłatna w naszym salonie to 50-cio minutowe, bezpłatne spotkanie, podczas którego konsultantka ubiera Cię w wybrane przez Ciebie suknie. Jeżeli nie masz pomysłu na swój wygląd w dniu ślubu, możesz liczyć na pomoc naszej Konsultantki.

 

WIZYTA 1 godz. 20 minut – płatna

Jest to opcja dla Klientek, które potrzebują poświęcić sobie więcej czasu na wybór sukni.

 

W tej opcji możesz wykonywać zdjęcia w każdej sukni lub zdjęcia możemy wykonać własnym sprzętem i wysłać do Ciebie na wskazany adres e-mail. W tej opcji wizyty będziesz miała do swojej dyspozycji dwie osoby – Konsultantkę i Krawcową. W tym duecie poczujesz się bezpiecznie, ponieważ możesz liczyć jednocześnie na stylizacje Konsultantki i profesjonalne oko Krawcowej.

Koszt usługi to 200 zł, aktualnie w promocyjnej cenie tylko 130 zł 

 

Na usługę jest wydawany paragon.

Płatności należy dokonać przed umówioną wizytą, w recepcji salonu lub poprzez przelew na konto firmowe. Numer rachunku podany jest na stronie >> numer rachunku

 

WIZYTA VIP z rezerwacją salonu – płatna

Jeżeli chcesz aby wybór sukni był wyjątkowym dniem zarówno dla Ciebie jak i Twoich bliskich, został zapamiętany do końca życia i odbywał się za zamkniętymi drzwiami salonu, wybierz opcję VIP.

 

W przypadku tej wizyty poczujesz się wyróżniona w sposób wyjątkowy. Uzyskasz profesjonalną pomoc i wsparcie ze strony personelu salonu, który wspomoże Cię i doradzi w wyborze takiej sukni, która będzie pasowała nie tylko do Twojej sylwetki ale także do urody, karnacji, w której będziesz czuła się dobrze i atrakcyjnie.

 

Specjalnie dla Ciebie zarezerwowany zostanie salon i cała uwaga Konsultantki i Krawcowej przez 1,5 godziny skupiona zostanie wyłącznie na Tobie! W tym czasie pracować będziemy nad wyborem sukni pasującej idealnie dla Ciebie! Zadbamy również o dobre samopoczucie Twoich bliskich, którzy w radosnym nastroju i salonowych warunkach będą mogli wspomóc Cię w wyborze sukni ślubnej.

 

Bądź gwiazdą tego dnia! Cały salon  tylko do dyspozycji Twojej i Twoich bliskich!

 

Teraz możesz sprawić by ten dzień stał się wydarzeniem, które zapadanie w Waszej pamięci do końca życia! Opcja VIP z rezerwacją salonu na wyłączność jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, które pragną aby wybór sukni ślubnej zorganizowany był w formie Eventu, w towarzystwie uśmiechniętych osób bliskich, przy butelce wina, z rozsypującym się po całym salonie kolorowym konfetti.

 

Koszt usługi VIP to 500 zł

Ciekawą opcją do rozważenia w tej opcji jest zakup Vouchera (pytaj w salonie):

 

Na usługę jest wydawany paragon.

 

Płatności należy dokonać przed umówioną wizytą, w recepcji salonu lub poprzez przelew na konto firmowe. Numer rachunku podany jest na stronie >> numer rachunku