Piosenka
o Ksymenie

Suknia ślubna w czasach Covid-19 – kiedy zamówić?

Jak działamy w obecnej sytuacji ?

 

Możliwości zakupu sukni ślubnej:

 

Czas realizacji zamówień

W tym sezonie większość ślubów jest już za nami. Pomimo zawirowań na całym świecie, panującego strachu i obaw wsród większości ludzi, zamkniętych granic, wszystkie panny młode w Ksymenie miały swoją wybraną suknię na czas jak również dopasowaną i wyprasowaną. Wszystkie nasze standardy zostały zachowane.

Mamy sprawdzony system działań i będziemy się go trzymać i w tym sezonie. Dla bezpieczeństwa wszystkich, zamówienia realizujemy w jak najkrótszym terminie. Panie, które chcą mieć skróconą suknię przez naszych ekspertów, w jak najszybszym czasie umawiamy na spotkanie z krawcową. Gdy dół sukni jest dopasowany do wysokości obcasa, tren podpięty, dobrane dodatki, wtedy może być pani spokojna, że wszystko jest przygotowane do uroczystości.

Czas realizacji wybranej sukni uzgadniamy w salonie podczas spotkania i jest on uzależniony od dostępności tkanin, ozdób, statusu produkcji i czasu transportu. Najkrótszy czas realizacji szytej sukni na Twoje życzenie to 3 miesiące, a najdłuższy 6 miesięcy.

 

Planujesz spontaniczny, szybki ślub lub przyspieszyłaś datę ślubu?

Potrzebujesz suknię od zaraz?

Odwiedź nasz salon i wybierz suknię z dostępnych w salonie. Dopasujemy i przygotujemy ją dla Ciebie nawet w ciągu kilku dni.

 

Cały zespół Ksymeny jest dobrych myśli i nadziei na nadchodzący rok, a królestwo sukni ślubnych czeka na Twoje odwiedziny. Jeżeli masz pytania, chętnie odpowiem: iwona@ksymena.com.pl 

 

Telefon do salonu: 32 285 38 83

Pozdrawiamy cieplutko ~ Ksymenki

 

 

„Jeszcze będzie pięknie!”