Piosenka
o Ksymenie

Suknie ślubne w rozmiarze PLUS SIZE

Suknie ślubne PLUS SIZE - dla Pań o pełniejszych kształtach

W KSYMENIE
Każdą suknie ślubną do rozm. 52
marek Sincerity, Sweetheart, Jarice, Annais
zamówisz na swoją sylwetkę.
Umów się z nami na spotkanie, bezpłatną konsultację i wybór swojej najpiękniejszej sukni ❤️❤️

Zależy nam na tym, aby każda Pani, niezależnie od kwoty, urody i rozmiaru, doskonale czuła i prezentowała się w sukni ślubnej.

W naszych przymierzalniach możesz czuć się swobodnie i intymnie. Personel Ksymeny wszystkie Panie obsługuje tak samo. Dla nas liczy się wnętrze człowieka, jego wrażliwość i osobowość. To są wartości, które świadczą o człowieku. A ciało każda z nas ma inne i każda z nas zasługuje na to, by w dniu ślubu wyglądać pięknie. A to już nasze zadanie :) Zaufaj nam i oddaj się w ręce specjalistek a my ubierzemy Cię do ślubu i sprawimy, że olśnisz swoim wyglądem.

Na chwilę obecną, w Ksymenie dostępnych jest kilkanaście modeli w rozmiarze plus size (jeśli zainteresowanie będzie większe, sprowadzimy do salonu więcej sukni). Ponadto, jesteśmy w stanie sprowadzić dla Ciebie dowolnie wybraną przez Ciebie suknię ze zdjeć dostępnych na naszej stronie. Sprowadzoną suknię, możesz również dopasować do figury w naszym salonie.

Od wielu lat śmiało propaguje i akceptuje każdą figurę. Oprócz modelek Plus Size prezentujących suknie na moich pokazach, w tym roku Maryna i Marta, w profesjonalnej sesji fotograficznej zaprezentowały po kilka modeli sukni.

Zobacz jak cudownie prezentują się w naszych zjawiskowych sukniach ślubnych!