Piosenka
o Ksymenie

Suknie ślubne w rozmiarze PLUS SIZE

 

Zobacz opisy sukni i zapoznaj się bliżej z trendami PLUS SIZE

 

Przy nas możesz czuć się swobodnie. Akceptujemy każdą figurę i zapraszamy Panie w każdym rozmiarze.

 

Piękno nie zna rozmiaru

Każda panna młoda w dniu swojego ślubu zachwyca. Bez względu na to, czy sakramentalne "tak" wypowiada w kreacji w rozmiarze 38, czy w modelu z linii plus size. Ważne, by miała na sobie tę jedną, jedyną suknię ślubną, o której zawsze marzyła.

Każda kobieta, bez względu na typ sylwetki, może wyglądać pięknie w dniu swojego ślubu. Wystarczy tylko podkreślić wdzięk i kobiecość przyszłej panny młodej, poprzez dobór najbardziej korzystnego fasonu sukni ślubnej. Na profesjonalną poradę w tym zakresie mogą liczyć wszystkie klientki naszego salonu – bez względu na rozmiar.

W królestwie sukien ślubnych

Wbrew powszechnemu przekonaniu, że większość asortymentu salonów sukien ślubnych stanowią modele w rozmiarze 38, w "Ksymenie" do przymiarki dostępnych jest również ponad 30 modeli w rozmiarze powyżej 44. Co więcej, każdy z nich można sprowadzić do rozmiaru 60. Warto podkreślić, że dobór fasonu uzależniony jest od proporcji sylwetki, a nie od rozmiaru. Każda klientka może liczyć na profesjonalną poradę naszych konsultantek, które podpowiedzą, jak podkreślić to, co najpiękniejsze, a drobne niedoskonałości sprytnie ukryją przy pomocy odpowiedniego kroju.

Zatuszowanie mankamentów sylwetki wcale nie oznacza wyboru silnie zabudowanej sukni – to również nie jest kwestią rozmiaru, lecz temperamentu. Jeżeli model z rękawkiem doda pannie młodej pewności siebie, możemy zaproponować wiele fasonów tego typu. Zdarza się jednak, że w przyjaznej, swobodnej atmosferze klientki dostrzegają, jak atrakcyjnie się prezentują i przymierzają bardziej odważne kreacje, by wreszcie trafić na tę jedną, jedyną. Właśnie dla takich wyjątkowych chwil stworzyłam "Ksymenę" – królestwo sukien ślubnych :)

Urok tkwi w szczegółach

W tym sezonie projektanci mody ślubnej subtelnie odkrywają ramiona panien młodych za pomocą opadających rękawków, ozdobionych koronkowymi ornamentami. Nie brakuje propozycji z pogłębionym dekoltem, zachwycają wydłużające optycznie sylwetkę zdobienia na spódnicach.

Jednak o renomie salonu świadczy nie tylko bogaty asortyment, ale również profesjonalne przeróbki krawieckie, wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Również na tym etapie do każdej panny młodej podchodzimy indywidualnie. Suknie skracamy według wysokości obcasa i starannie dostosowujemy do typu sylwetki. W razie potrzeby doszywamy hafty, ramiączka, wszywamy biustonosze i proponujemy szereg innych rozwiązań, mających na celu zapewnienie klientce komfortu.

Najważniejsze jednak, aby suknia współgrała z osobowością panny młodej. Muszę przyznać, że bardzo modne w ostatnim czasie określenie "plus size" budzi mój zdecydowany sprzeciw. Nie sposób przecież określić, od którego momentu możemy mówić o tej kategorii, a rozmiar czy sylwetka nie są żadnym ograniczeniem. Każda z nas ma w sobie wdzięk i niepowtarzalny urok – wystarczy go tylko wydobyć!