Piosenka
o Ksymenie

Gościnnie w Ksymenie – belgijskie suknie ślubne

Belgijskie suknie ślubne - gościnnie w Ksymenie do 25 listopada.

Przez kilka kolejnych dni, nasza oferta sukni ślubnych wzbogacona będzie o 10 modeli sukni belgijskiej firmy. Suknie dostępne są TYLKO W KSYMENIE, w żadnym innym salonie w Polsce tych sukni nie możecie zobaczyć :)

Suknie Madrid, Nancy, Margreth, Mantha, Meridith, Opium, Melba, Orphelia, Mykonos i Montana - gościnnie u nas do 25 listopada. Suknie można zobaczyć, przymierzyć, a nawet kupić ;). Serdecznie zapraszamy.

Przyjdź, przymierz, zakochaj się 


Jeśli odwiedzisz nas w Salonie do 25.11, oprócz sukni ślubnych, które mamy w stałej sprzedaży, będziesz miała możliwość przymierzenia sukni ślubnych, które gościć będą u nas zaledwie kilka dni.

25 listopada suknie opuszczą nasz salon i wrócą do swojej rodzimej Belgii. Skorzystaj z możliwości, odwiedź nasz salon i miej jeszcze większy wybór.  Może jedna z tych sukni czeka właśnie na Ciebie? 

>> Zobacz więcej <<

Wszystkie powyżej zaprezentowane modele sukien ślubnych dostępne są w Salonie KSYMENA tylko do 25 listopada 2017 r.  Są to suknie, których nie znajdziecie w żadnym innym salonie w Polsce. Zawitały do Salonu Ksymena gościnnie i stanowią wyjątkową okazję dla Panien Młodych aby zapoznać się z szerszą ofertą.

Serdecznie zapraszamy do Salonu na przymiarki :)