Piosenka
o Ksymenie

Ceny

Ceny sukien w naszym salonie zaczynają się już od 2000 PLN, nowa kolekcja od 3069 PLN. Ostateczną kwotę ustalamy podczas spotkania w salonie.

Są Panie, którym suknia leży idealnie, a są Panie, które życzą sobie zmiany w sukni np. dodatkowe ramiączka, zabudowę dekoltu, zmiany stanu wysokości talii itp. Z doświadczenia wiemy, że wiele życzeń i zmian występuje podczas spotkania, dlatego nie tylko pracownicy Salonu Ksymena ale również pracownicy innych salonów podają jedynie widełki cenowe a nie konkretne ceny sukni. Każda Klientka jest traktowana indywidualnie.

 

Warto pamiętać, że sukces wyglądu Pani Młodej w dzień ślubu zależy w dużej mierze od odpowiedniego dopasowania krawieckiego. W Ksymenie każda Pani Młoda ma możliwość osobistego kontaktu z naszymi wyspecjalizowanymi krawcowymi bo w Ksymenie wszystkie razem tworzymy jeden zgrany zespół.

Podsumowując, to nie sprzedawca, ale krawcowa zaznacza korekty np. wyregulowanie długości sukni do obcasa, ścięcie czy podpięcie trenu itp. Gwarantuje to prawidłowość usługi dopasowania.

Posiadamy towar na najwyższym poziomie gatunku i wykonania. Personel Ksymeny jest przeszkolony, swoją pracę wykonujemy na najwyższym poziomie. Nasza wiedza i usługi są więcej warte niż cena na metce :)

Zachęcamy do korzystania z czasowych promocji, wyprzedaży, konkursów i innych akcji.

 

Powrót na stronę główną