Piosenka
o Ksymenie

Zespół marzeń

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Zatrudnię Panią na stanowisko SPRZEDAWCA

Lokalizacja: Tąpkowice (Salon Mody Ślubnej KSYMENA)

Godziny pracy: poniedziałek – piątek: 16.00 – 20.00, sobota: 8.00 – 15.00

Twoje obowiązki:
• aktywna obsługa klienta w zgodzie ze standardami firmy
• fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów
• dbanie o wygląd i wystrój salonu
• umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

Nasze oczekiwania:
• łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem
• silna motywacja do pracy
• wysoka kultura osobista
• dobra obsługa komputera
• uczciwość
• lojalność
• dobra organizacja pracy
• chęć rozwoju
• asertywność

Oferujemy:
• odpowiednie wdrożenie w system pracy i luksusowy produkt
• pracę w zespole zaangażowanym w rozwój marki
• obcowanie z najnowszymi trendami
• możliwość rozwoju osobistego
• ciekawą pracę pełną wyzwań
• rodzinną atmosferę pracy

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: iwona@ksymena.com.pl