Piosenka
o Ksymenie

Jak wygląda wizyta w salonie?

Stawiamy na JAKOŚĆ!

Do dyspozycji dla Ciebie mamy jedną z dwóch wygodnych i przestronnych przymierzalni, których usytuowanie w salonie zapewni Ci luksus i komfort mierzenia.

Możesz wybrać do przymierzenia suknie spośród 150 najnowszych modeli.

 

Suknię możesz:

>> kupić na miejscu

>> sprowadzić wybrany model wprost z firmy amerykańskich projektantów

>> zlecić uszycie konkretnego modelu sukni na Twój rozmiar

>> zlecić uszycie sukni według własnego projektu i wymogów

 

Nasza oferta obejmuje suknie klasyczne, proste, dopasowane kreacje o kroju syrenki oraz rybki, odcięte pod biustem suknie empire, wytworne księżniczki, suknie w romantycznym stylu boho oraz dopasowane w górnej części i z rozszerzeniem ku dołowi modele litery A. W ofercie posiadamy suknie Plus Size, suknie gładkie, wysublimowane w kroju, suknie pokryte w części lub w całości delikatną koronką bawełnianą lub błyszczącą, suknie z bogatymi falbanami oraz suknie lekkie i zwiewne.

Jeżeli spośród 150 modeli sukien dostępnych w salonie, nie znajdziesz swojej wymarzonej sukni, posłużymy się katalogiem ślubnym.

 

Jakie są ceny sukien?

Wszystkie suknie dostępne w naszym salonie pochodzą od światowych producentów mody ślubnej. Profesjonalnie skrojone i fachowo odszyte suknie kosztują od 3.000 do 4.700 PLN.

Posiadamy również kilka modeli w wyższych cenach.

 

Czy można liczyć na rabat?

Tak, możesz liczyć na rabat jeżeli kupujesz suknię ze stanu salonu i nie korzystasz z usług naszej pracowni krawieckiej. Możesz w tym przypadku liczyć na dużo niższą kwotę (zdecydowaną część ceny sukni stanowią poprawki i przeróbki krawieckie).

Polecam obejrzenie krótkiego odcinka na YT Iwona Czapla moda ślubna 

na temat cen i naszej pracy >> ZOBACZ FILM

 

Co mogę Ci doradzić jako właściciel salonu?

W sierpniu 2019 r. wyszłam za mąż i doskonale wiem, i rozumiem jak ważny jest dla Ciebie wygląd w ten wyjątkowy dzień. Dlatego zrób najpiękniejszy makijaż w dniu wyboru sukni – wymaluj się uśmiechem i radością. Czekamy na Twoje przybycie i spotkanie z Tobą  😀

 

Powrót na stronę główną