PRZYGOTUJ SIĘ NA WIZYTĘ W SALONIE – TO BĘDZIE TWÓJ DZIEŃ!
 • Rano wstań w dobrym humorze :) W Ksymenie panuje rodzinny klimat, będziesz mogła poczuć się u nas jak w domu…
 • Załóż jasny, najlepiej cielisty biustonosz. Zaoszczędzisz sobie konieczności każdorazowego ściągania lub ukrywania pod suknią ramiączek biustonosza. Czarny biustonosz utrudni przymiarkę i  będzie odwracać Twoją uwagę.
 • Makijaż… możesz mieć :) Nie przeszkadza nam to przy przymierzaniu sukni :)
 • A co z grubymi czarnymi rajstopami…? Jeśli takie właśnie rajstopy założysz do przymiarki sukni, ciemny kolor rajstop będzie tworzył na sukni brzydkie smugi. Dotyczy to zwłaszcza sukni z cienkich i zwiewnych  tkanin.
 • Do przymiarek sukni buty ślubne nie są konieczne. Ponadto, możesz być nawet boso  :) Przymierzając suknię, stoisz na mięciutkim i ciepłym dywanie. Dodatkowo posługujemy się podestem, abyś mogła zobaczyć jak pięknie prezentuje się spódnica. Buty na obcasie są kłopotliwe, gdyż stwarzają ryzyko uszkodzenia sukni.

 

 • Wpłata zadatku – podczas składania zamówienia możesz użyć aplikacji mobilnej w celu wykonania przelewu lub dokonać wpłaty gotówką – obok salonu  znajduje się bankomat. Przyjęta kwota zadatku to 2000 zł.
 • Voucher – jeżeli babcia lub chrzestna czy inne osoby nie maja pomysłu na prezent ślubny, doskonałym pomysłem jest Voucher KSYMENY. Dostępne są vouchery o wartości 500, 1000 lub 1500 zł. Voucher KSYMENY to również doskonały prezent na Wieczór Panieński.
 • Wizytę w Ksymenie rozpoczynamy od poznania Twoich wymagań co do sukni, poznania Twojego stylu oraz tego w czym czujesz się dobrze. Kolejnym etapem naszego spotkania, jest zapoznanie Cię z modelami sukni, jakie znajdują się w Salonie. Po wybraniu sukni, zmierzamy do wygodnej i przestronnej przymierzalni, w której Personel Ksymeny pomaga Ci założyć kolejne modele.

 

 • W naszym salonie znajdują się dwie przestronne, komfortowe i odpowiednio zorganizowane przymierzalnie, które zapewniają maksimum intymności i swobody. Każdy model sukni jaki mierzysz, możesz w pełnej okazałości zaprezentować swoim bliskim, wychodząc z przymierzalni do części salonu, w której na wygodnej kanapie czekają osoby towarzyszące Ci w wyborze sukni ślubnej.

 

 • Nie krępuj się i czuj się swobodnie – codziennie, od 15 lat obcujemy z ludzkim ciałem i „nic co ludzkie nie jest nam obce” :) Akceptujemy każdą figurę i na każdą figurę dobierzemy odpowiednią suknię, tak abyś w dniu ślubu wyglądała jak prawdziwa księżniczka!
 • W czasie, kiedy zakładamy Ci suknię, Twoje osoby towarzyszące siedząc na wygodnej kanapie, czekają na kolejną Twoją odsłonę :)
 • Salon Ksymena jest przystosowany do przyjęcia jednocześnie na jedną godzinę 2 Panien Młodych i 3 osób towarzyszących na każdą Pannę Młodą. Ograniczenie ilości osób towarzyszących jest konieczne dla zachowania odpowiedniej ilości przestrzeni dla Panny Młodej oraz dla zapewnienia wysokiej jakości usług, komfortu i odpowiedniej atmosfery.  Jeśli planujesz zabrać ze sobą więcej niż trzy osoby towarzyszące, nie widzimy przeszkód, jednak prosimy o wcześniejsze zgłoszenie nam tego faktu. Dzięki temu będziemy mogły przygotować się do wizyty większej ilości gości :)
 • Standardowe spotkanie trwa 50 minut. Jest to odpowiedni i wystarczający czas aby przymierzyć wiele sukni i wybrać tą najpiękniejszą.

 

 • Jeśli potrzebujesz więcej czasu na przymiarki sukni, sprawdź naszą ofertę niestandardową: WARIANTY WIZYT

 

 • W Ksymenie, oprócz sukni ślubnych, mamy również dodatki, dlatego oferujemy Wam pomoc w zakresie dopasowania welonu i biżuterii do sukni ślubnej.

 

 • Chcesz zdjęcie w sukni ślubnej? Poproś o to konsultantkę – wykonamy je naszym 10-calowym iPadem z wysoką rozdzielczością ekranu. Tak jak w innych salonach, robienie zdjęć telefonem jest w naszym salonie zabronione. Wynika to z tego, że źle zrobione zdjęcie, w niedopasowanej sukni ślubnej, psuje jej prawdziwe piękno i nie powinno być rozpowszechniane.

 

 • Jeżeli chcesz otrzymać zdjęcia w sukni na własność,  skorzystaj z odpowiedniego wariantu wizyty: WARIANTY WIZYT

 

 • Przy składaniu zamówienia, szczegółowo opisujemy model sukni i umawiamy się na kolejne spotkanie z Tobą i Twoją wymarzoną suknią :)
 • Pracownia krawiecka jest czynna od godziny 7.00 do 17.00 i w tych godzinach przeprowadzane są dopasowania sukni i ewentualne poprawki.

Jeśli mimo powyższych informacji czujesz niedosyt i chciałabyś zobaczyć pomocne video, zapraszam Cię do oglądnięcia krótkiego video na temat JAK WYGLĄDA WIZYTA W SALONIE?

Jeśli chcesz być na bieżąco, w prosty i przystępny sposób śledzić nowinki ślubne oraz znaleźć odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania Pań Młodych, zapraszam do subskrybowania i oglądania mojego kanału YT >> Iwona Czapla Moda Ślubna


Z poważaniem
Iwona Czapla