PRZYGOTUJ SIĘ NA WIZYTĘ W SALONIE – TO BĘDZIE TWÓJ DZIEŃ!
 • Przyjdź do nas w dobrym humorze :) W Ksymenie panuje sympatyczna atmosfera, Ty i Twoje osoby towarzyszące również ją tworzycie :)

 

 • Załóż jasny, najlepiej cielisty biustonosz. Zaoszczędzisz sobie konieczności każdorazowego ściągania lub ukrywania pod suknią ramiączek biustonosza. Czarny biustonosz utrudni przymiarkę i będzie odwracać Twoją uwagę.

 

 • Makijaż… możesz mieć :) Nie przeszkadza nam to przy przymiarkach sukni :)

 

 • A co z kryjącymi, czarnymi rajstopami…? Jeśli takie właśnie rajstopy założysz do przymiarki sukni, ciemny kolor rajstop będzie tworzył na sukni brzydkie smugi. Dotyczy to zwłaszcza sukni z cienkich i zwiewnych tkanin.

 

 • Do przymiarek sukni buty ślubne nie są konieczne. Ponadto, możesz być nawet boso :) Przymierzając suknię, stoisz na mięciutkim i ciepłym dywanie. Dodatkowo posługujemy się podestem, abyś mogła zobaczyć jak pięknie prezentuje się spódnica. Buty na obcasie są kłopotliwe, gdyż stwarzają ryzyko uszkodzenia sukni.

 

 • Jako właściciel Salonu ‚Ksymena’, przygotowałam DLA CIEBIE 150 sukni w każdym stylu i kolorze. Jeżeli spośród 150 sukni nie wybierzesz tej jedynej, na TWOJE życzenie mamy możliwość sprowadzenia dowolnej sukni z katalogu przedstawicieli marek, z którymi współpracujemy.

 

 • Welon i biżuteria dedykowane do sukni ślubnych – są to elementy zmienne w naszej ofercie, często niepowtarzalne, dlatego warto kupić je od razu.

 

 • Jakie są ceny sukien? Sprawdź TUTAJ

 

 • Voucher – jeżeli babcia lub chrzestna czy inne osoby nie maja pomysłu na prezent ślubny, doskonałym pomysłem jest Voucher KSYMENY. Dostępne są vouchery o wartości 500, 1000 lub 1500 zł. Voucher KSYMENY to również doskonały prezent na Wieczór Panieński.

 

 • Wizytę w Ksymenie rozpoczynamy od poznania Twoich wymagań co do sukni, poznania Twojego stylu oraz tego w czym czujesz się dobrze. Kolejnym etapem naszego spotkania, jest zapoznanie Cię z modelami sukni, jakie znajdują się w Salonie. Po wybraniu sukni, zmierzamy do jednej z dwóch wygodnych i przestronnych przymierzalni, w których Personel Ksymeny pomaga Ci założyć kolejne modele.

 

 • W naszym salonie znajdują się dwie przestronne, komfortowe i odpowiednio zorganizowane przymierzalnie, które zapewniają maksimum intymności i swobody. Każdy model sukni jaki mierzysz, możesz w pełnej okazałości zaprezentować swoim bliskim, wychodząc z przymierzalni do części salonu, w której na wygodnej kanapie czekają osoby towarzyszące Ci w wyborze sukni ślubnej.
 • Czuj się swobodnie – codziennie, od 17 lat obcujemy z ludzkim ciałem i „nic co ludzkie nie jest nam obce” :) Akceptujemy każdą figurę i na każdą figurę dobierzemy odpowiednią suknię, tak abyś w dniu ślubu wyglądała jak prawdziwa księżniczka!

 

 • Twoja osoba towarzysząca jest dla nas bardzo ważna, dlatego przygotowałyśmy dla Niej wygodną kanapę i przestrzeń przeznaczoną tylko dla Was.

 

 • Drogie Panie Młode! Zadbajmy o siebie i innych. Na tę okoliczność przypominamy o podstawowych zasadach zmniejszających ryzyko przenoszenia zakażeń, obowiązujących w naszym salonie:

> Przy wejściu do salonu każda Pani Młoda oraz Jej osoba towarzysząca ma obowiązek zdezynfekować ręce;

> Pani Młoda oraz Jej osoba towarzysząca mają obowiązek poruszać się po salonie w maseczce, zakrywając przy tym usta i nos;

> Pani Młodej w czasie spotkania może towarzyszyć tylko jedna osoba towarzysząca, która przez czas trwania spotkania powinna mieć założoną maseczkę;

> Minimalizujemy gromadzenie się klientów w salonie, dlatego prosimy o punktualne przybywanie na umówione spotkania.

 

 • Podczas spotkania poświęcimy Ci 50 minut naszego czasu i doświadczenia w wyborze sukni ślubnej i stylizacji.

 

 • Jeśli potrzebujesz więcej czasu na przymiarki sukni, sprawdź naszą ofertę niestandardową: WARIANTY WIZYT

 

 • Współpracujemy z producentami biżuterii i dodatków dedykowanych do sukni ślubnych, często jest to wyrób ręczny i unikatowy, dlatego warto kupić dodatki podczas stylizacji.

 

 • Chcesz zdjęcie w sukni ślubnej? Poproś o to konsultantkę – wykonamy je naszym 10-calowym iPadem z wysoką rozdzielczością ekranu. Tak jak w innych salonach, robienie zdjęć telefonem jest w naszym salonie zabronione. Wynika to z tego, że źle zrobione zdjęcie, w niedopasowanej sukni ślubnej, psuje jej prawdziwe piękno i nie powinno być rozpowszechniane.

 

 • Możliwości zakupu sukni:

> suknia bez dopasowania (kwota obniżana o kwotę dopasowania – opcja korzystna dla Pań mających swoją krawcową do skrócenia sukni)

> suknia z dopasowaniem do figury (dopasowanie sukni w Pracowni Krawieckiej salonu)

> suknia zakupiona ze stanu magazynowego salonu – kupno sukni podczas spotkania w salonie

> suknia szyta na miarę, według konkretnego fasonu wskazanego przez Klientkę

> zamówienie sukni wg. tabeli rozmiarów /dotyczy marek zagranicznych/

 

 • Przy składaniu zamówienia, szczegółowo opisujemy model sukni i umawiamy się na kolejne spotkanie z Tobą i Twoją wymarzoną suknią :)

 

 • Dział Krawiecki – Ksymena zatrudnia krawcowe, które są wyspecjalizowane w skracaniu sukni ślubnych i dopasowaniu sukni do figury.

 

 • Wpłata zadatku – podczas składania zamówienia możesz użyć aplikacji mobilnej w celu wykonania przelewu na konto firmowe lub dokonać płatności kartą.

 

Jeśli mimo powyższych informacji czujesz niedosyt i chciałabyś zobaczyć pomocne video, zapraszam Cię do oglądnięcia krótkiego video na temat JAK WYGLĄDA WIZYTA W SALONIE?

Jeśli chcesz być na bieżąco, w prosty i przystępny sposób śledzić nowinki ślubne oraz znaleźć odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania Pań Młodych, zapraszam do subskrybowania i oglądania mojego Kanału YT

Koniecznie zobacz:

JAKI BUDŻET PRZEZNACZYĆ NA SUKNIĘ ŚLUBNĄ? 

KIEDY ZAMÓWIĆ SUKNIĘ ŚLUBNĄ? 

CENY SUKIEN ŚLUBNYCH 

JAK DŁUGO CZEKAMY NA SUKNIĘ ŚLUBNĄ? 


Z poważaniem
Iwona Czapla