PRZYGOTUJ SIĘ NA WIZYTĘ W SALONIE – TO BĘDZIE TWÓJ DZIEŃ!
 • Rano wstań w dobrym humorze :) W Ksymenie panuje rodzinny klimat, będziesz mogła poczuć się u nas jak w domu…
 • Załóż jasny, najlepiej cielisty biustonosz. Zaoszczędzisz sobie konieczności każdorazowego ściągania lub ukrywania pod suknią ramiączek biustonosza. Czarny biustonosz utrudni przymiarkę i  będzie odwracać Twoją uwagę.
 • Makijaż… możesz mieć :) Nie przeszkadza nam to, jednak dbając o to, by suknia nie została ubrudzona, najlepszy będzie makijaż delikatny.
 • Podobnie wygląda sytuacja, jeśli chodzi o grube, czarne rajstopy. Jeśli takie właśnie założysz do przymiarki sukni, ciemny kolor rajstop będzie tworzył na sukni brzydkie smugi. Dotyczy to zwłaszcza sukni z cienkich i zwiewnych  tkanin.
 • Do przymiarek sukni buty ślubne nie są konieczne. Ponadto, możesz być nawet boso  :) Przymierzając suknię, stoisz na mięciutkim i ciepłym dywanie. Dodatkowo posługujemy się podestem, abyś mogła zobaczyć jak pięknie prezentuje się spódnica. Buty na obcasie są kłopotliwe, gdyż stwarzają ryzyko uszkodzenia sukni.
 • Klientki często, już przy pierwszej wizycie, decydują się na złożenie zamówienia, dlatego bądź przygotowana na wpłatę zadatku. Przyjęta kwota zadatku to 1500 zł.
 • Jeśli rodzina lub znajomi pragną zrobić Ci niespodziankę, doskonałym pomysłem jest Voucher KSYMENY. Jak to działa? Bliska osoba, która chce Ci zrobić niespodziankę, kupuje w salonie Voucher o wartości 500, 1000 lub 1500 zł i tym Voucherem obdarowuje Ciebie. Dzięki temu otrzymujesz elegancki i trafiony prezent a bogata oferta produktowa gwarantuje Ci dokonanie udanych zakupów przy wykorzystaniu Vouchera KSYMENY. Voucher KSYMENY to również doskonały prezent na Wieczór Panieński.
 • Wizytę w Ksymenie rozpoczynamy od poznania Twoich wymagań co do sukni, poznania Twojego stylu oraz tego w czym czujesz się dobrze. Kolejnym etapem naszego spotkania, jest zapoznanie Cię z modelami sukni, jakie znajdują się w Salonie. Po wybraniu sukni, zmierzamy do wygodnej i przestronnej przymierzalni, w której Personel Ksymeny pomaga Ci założyć kolejne modele.

 

 • Nie krępuj się i czuj się swobodnie – codziennie, od 15 lat obcujemy z ludzkim ciałem i „nic co ludzkie nie jest nam obce” :) Akceptujemy każdą figurę i na każdą figurę dobierzemy odpowiednią suknię, tak abyś w dniu ślubu wyglądała jak prawdziwa księżniczka!
 • W czasie, kiedy zakładamy Ci suknię, Twoje osoby towarzyszące siedząc wygodnie, piją dobrą kawę i czekają na kolejną Twoją odsłonę :)
 • Salon Ksymena jest przystosowany do przyjęcia jednocześnie na jedną godzinę 3 Panny Młode i 2 osoby towarzyszące na każdą Pannę Młodą. Ograniczenie ilości osób towarzyszących jest konieczne dla zachowania odpowiedniej ilości przestrzeni dla Panny Młodej oraz dla zapewnienia wysokiej jakości usług, komfortu i odpowiedniej atmosfery.  Jeśli planujesz zabrać ze sobą więcej niż dwie osoby towarzyszące, nie widzimy przeszkód, jednak prosimy o wcześniejsze zgłoszenie nam tego faktu. Dzięki temu będziemy mogły przygotować się do wizyty większej ilości gości :)
 • Spotkanie trwa 50 minut. Konsultantka oraz przymierzalnia są zarezerwowane na kolejną godzinę dla następnej Klientki. Zapewniam, że godzina to odpowiedni i wystarczający czas aby przymierzyć wiele sukni i wybrać tą najpiękniejszą. Ponieważ w Ksymenie, oprócz sukni ślubnych, mamy również dodatki, możemy wspólnie dopasować do sukni welon i biżuterię.
 • Mamy ogromną prośbę aby nie robić zdjęć Pannie Młodej w sukni ślubnej własnymi telefonami czy też innymi urządzeniami. Zdjęcia wykonujemy własnoręcznie 10-calowym iPadem z wysoką rozdzielczością ekranu.
 • Przy składaniu zamówienia, szczegółowo opisujemy model sukni i umawiamy się na kolejne spotkanie z Tobą i Twoją wymarzoną suknią :)
 • Pracownia krawiecka jest czynna od godziny 7.00 do 17.00 i w tych godzinach przeprowadzane są dopasowania sukni i ewentualne poprawki.
 • Jeśli przyjedziesz na wybór z Narzeczonym, nie zostawiaj Go w samochodzie, wejdźcie razem. Z myślą o Panach, przygotowałyśmy miejsce w innej części salonu, dzięki czemu Narzeczony nie będzie Cię widział w sukniach i w cieple będzie mógł wygodnie na Ciebie poczekać. Do dyspozycji Narzeczonego pozostawiamy kilka męskich czasopism, kawę oraz dostęp do Wi-Fi.

Z poważaniem
Iwona Czapla